Petrovi Jandovi na Maledivách uplavala večeře. Doma by za ni zaplatil tisíce
Zdroj: herminapress

Petrovi Jandovi na Maledivách uplavala večeře. Doma by za ni zaplatil tisíce

Vytvořeno dne 08.11.2021

Frontman skupiny Olympic, Petr Janda, se projevil jako pořádný šetřílek. Na dovolené se rozhodl, že si rybu k obědu nekoupí, ale uloví sám. Vyrazil s rodinou na zážitkový rybolov a těšil se na pořádný úlovek. A málem se mu to povedlo!

Video soubor

Zdroj: Se svolením Petr Janda

„Už jsem hodinu držel ten debilní vlasec a nic. Každých čtvrt hodiny přišel zřízenec a kontroloval, mám-li stále ještě návnadu na háčku. Hloubka byla 25 metrů, trvalo to, než to vytáhnul. Už jsem toho měl plné zuby, vlasec jsem vytahoval sám a zjistil jsem, že tam návnada stále je. Hodil jsem naposledy a cejtil, že to tam něco okusuje. Tak jsem trhnul a tahal,“ líčil noční rybolov Janda a to ještě netušil, co na háčku bude! „Prvních deset metrů dobrý, ale pak to začalo jít ztuha. Přiběhli tři námořníci a vzali to do svejch. Najednou to vyplavalo nahoru. Obrovskej žralok!“

Petr Janda se v duchu křižoval, že tolik žraločího masa nesní jeho rodina ani za měsíc, ale žralok mu udělal čáru přes rozpočet. Trhnul sebou a byl pryč! Muzikant byl nakonec rád, že jeho dcerka Anežka byla šikovná a chytla pěknou rybku. Oběd byl zachráněn.