Hezounek z The Voice startuje svoji hereckou kariéru
Zdroj: Archiv Jakub Moulis

Hezounek z The Voice startuje svoji hereckou kariéru

Vytvořeno dne 19.01.2021

 

Zpěvák Jakub Moulis si v poslední řadě soutěže The Voice Česko Slovensko získal spoustu fanoušků, především z dívčích řad. I když svým vzhledem působí spíše jako člen boybandu, je Jakub zarytý rocker a vítězství mu v soutěži uniklo jen o vlásek. Teď o sobě dává opět vědět. Mimo hudbu totiž začíná také koketovat s herectvím.

Skorovítěz pěvecké reality show ztvární jednu z hlavních rolí v seriálu Tomáše Magnuska Škola mého života, ke kterému nazpíval také pilotní singl pod názvem Škola života. Jeho pěveckou partnerkou mu byla zpěvačka a herečka Dominika Hrazdílková, která společně s Jakubem v seriálu ztvární jednu z hlavních rolí. Nedávno k písni vyšel také videoklip. "Je to pro mě velká výzva, že jsem si mohl zahrát po boku takových jmen jako Martin Dejdar, Zdeněk Godla nebo Tomáš Magnusek. Seriál je v této době v postprodukci a jeho premiéra by měla být někdy na jaře," zmínil jedenadvacetiletý zpěvák

Jakub samozřejmě zůstává stále věrný hudbě, i když se jí v poslední době nemohl věnovat úplně naplno. "Loňský rok byl na koncertování hodně bídný, ale věřím, že si to letos vynahradíme. Pódium, má kapela a předěvším fanoušci mi už moc chybí," přiznal Jakub.