Honza Kopečný je nebezpečný sám sobě. Než se naučí práskat bičem, pár jich schytá
Zdroj: herminapress

Honza Kopečný je nebezpečný sám sobě. Než se naučí práskat bičem, pár jich schytá

Vytvořeno dne 03.06.2020

Herec a zpěvák Jan Kopečný se v Divadle Bez zábradlí pustil do zkoušení muzikálové inscenace Cikáni jdou do nebe. Diváci ho uvidí v roli zloděje koní Zobara, což je hlavní mužská postava.

Video soubor

„Nabídku jsem dostal od režiséra Radka Balaše a hodně si jí vážím. Jsem typ, kterého baví představení, kde se šermuje a nyní práská bičem. Něco málo už ovládám, občas to i práskne. Už jsem se také vzal bičem po zádech, pěkně to štíplo. Úrazy z toho mohou být opravdu nepříjemné,“ uvedl Honza Kopečný.

"Několik let jsem neměl takhle dlouhé volno." 

Práskl na sebe, že se po koronavirovém volnu do pracovního kolotoče moc netěšil. Zabavil se jinak než divadlem. Několik let neměl takhle dlouhé volno.

„Jeli jsme třeba do Beskyd a tam chodili po horách. Bylo to krásné. Chytal jsem ryby, zkoušeli jsme s kapelou nové písničky, točili jsme klip. Během karantény jsem se naučil spoustu věcí, například shazovat omítky. Protože jsem si pořídil byt a pustil jsem se do rekonstrukce. Pracoval jsem rukama a byl to obrovský relax, na který nejsem zvyklý.“ 

Divadlo Bez zábradlí uvedlo inscenaci Cikáni jdou do nebe v roce 2004. Plánovaná květnová premiéra se z důvodu koronavirových opatření nekonala. Na představení se můžete těšit na podzim.