Hrdina seriálu Most! moderátorem! Podívejte se, jak uvedl premiéru filmu Štěstí je krásná věc
Zdroj: herminapress

Hrdina seriálu Most! moderátorem! Podívejte se, jak uvedl premiéru filmu Štěstí je krásná věc

Vytvořeno dne 27.08.2020

Hvězda seriálu Most! a řady dalších filmů, Zdeněk Godla, nemohl chybět ani na včerejší premiéře komedie Jiřího Diarmaida Nováka a scénáristy Jaroslava Sauera Štěstí je krásná věc v kině Lucerna. Ne, nehraje hlavní roli, ale jak prozradil, když si přečetl scénář tak dlouho neváhal, než řekl Ano.

„Jednak mi to doporučila moje agentka, které věřím a pak, když jsem zjistil, že to je komedie nebylo, co řešit. Hraji v tomhle filmu kluka, kterému sebrali exekutoři taxíka a tak pracuje pro obec. Víc ale nebudu prozrazovat. Myslím si, že ten film bude lidi bavit a proto jsem do toho šel,“ řekl Zdeněk.

"Celý život jsem dělal s lopatou nebo krumpáčem a manuální práce mi vůbec není cizí."

Po sérii rolí ve filmech a seriálu se ovšem zdaleka necítí jako hvězda. Jak tvrdí, žádná práce mu není cizí.

„Když nemám co dělat, tak prostě jdu do práce. Zní to možná divně, je to ale tak. Mě to prostě chybí, nejsem člověk, který by se válel na posteli a funěl do peřin. Celý život jsem dělal s lopatou nebo krumpáčem a manuální práce mi vůbec není cizí, naopak. Jsem aktivní a potřebuji pořád být v nějaké činnosti,“ uvedl Godla.

„Nekývnu na každou nabídku. V žádném případě nejde při mém rozhodování o prachy. Všechno, co dělám, musí mít hlavu a patu. Když se mi příběh a moje role nelíbí, prostě do toho nejdu. Mám před sebou řadu projektů, práce bude dost, ovšem jak říkám, půjdu jen do toho, co podle mě bude mít smysl,“ kategoricky řekl romský herec a člověk, kterému nevadí dělat manuálně.

Sice se pochlubil, že rukama zvládá téměř vše, ale pro jistotu jsme se zeptali jeho manželky Jany, s níž je už dvaadvacet let, zda si tak trochu nevymýšlí.

„Kdepak, žádné fámy. Zdeněk je domácí kutil a opravdu zvládne v domácnosti vše opravit, usadit a vylepšit. Také je zdatným kuchtíkem, dokáže skvěle vařit, ovšem příprava jídla je přece jen mojí doménou a k plotně ho pouštím jen občas,“ s úsměvem sdělila Zdeňkova manželka. A jelikož se začátek premiéry Štěstí je vážná věc nachýlil odebrala se tahle dvojka do sálu, aby zhlédla novou filmovou novinku.