Hrůza na dovolené Šporcla a Kodetové: Špína a průjem na hotelu, manažer na ně zavolal policii!
Zdroj: herminapress

Hrůza na dovolené Šporcla a Kodetové: Špína a průjem na hotelu, manažer na ně zavolal policii!

Vytvořeno dne 19.08.2022

Otřesný zážitek si z vysněné dovolené v Maroku odvezli manželé Pavel Šporcl (49) s Bárou Kodetovou (51) a jejich třemi dcerami. Místo luxusu, kvalitních služeb a stravy, si přivezli průjem a ocitli se málem na dlažbě. Takovou dehonestaci slavná dvojice ještě nezažila.

Houslista s herečkou a jejich dětmi si zakoupili zájezd od společnosti Exim Tours na 14 dní a doteď toho litují. Už ve chvíli, kdy je přivezli do objednaného pětihvězdičkového hotelu, zjistili, že se hotel sotva dotýká úrovně 3 hvězdiček. Šporcl si tak ihned začal zapisovat chyby, které by popsaly celou A4. "Od nefungující WIFI, přes špínu na pokoji a v restauraci, po hlasité neustále jezdící skútry po hotelové pláži, která byla hotelová pouze na webových stránkách. Polovina Čechů z naší skupiny, včetně nás, dostala po pár dnech průjem z neumytých sklenic nebo špatně uvařeného jídla," popsal začátek svých hrůzných zážitků Šporcl na sociální síti. A dodal, že průjem si někteří hosté přivezli i do ČR, kde je trápil několik dalších dní.

Vrchol zděšení ovšem přišel ve chvíli, kdy si Bára Kodetová šla již po několikáté stěžovat na recepci, kde už byla předtím, kvůli nefungující klimatizaci, zablokovaným kartám ke vstupu do pokoje, netekoucí vodě či obecně problémům s čistotou. "Hlavní manažer se na ní osočil, začal ji dehonestovat, křičet o respektu a opakovat, že jsme v Maroku a na vše si musíme zvyknout. Že se přejídáme, proto máme všichni žaludeční problémy. Dokonce na ni posílal policii a vyhazoval nás z hotelu. Byla z toho absolutně v šoku," přiznal slavný houslista. Své manželky se pochopitelně zastal, ale i on se od manažera hotelu dočkal pouze arogance.

Když si pak postěžovali u cestovky s tím, že by se chtěli přemístit do jiného hotelu, byl jim nabídnut přesun do hotelu stejné kategorie za 42.350 Kč. Další variantou, kterou jim nabídli, byl okamžitý návrat do ČR, ale už se nikde nedočetli, zda by jim byla vrácená adekvátní částka za nevyužitý pobyt. "Z centrály nám řekli, že incident s ředitelem se stal za zavřenými dveřmi, je to tvrzení proti tvrzení, a že tento stejný ředitel, který nás z hotelu vyhazoval a posílal na Báru policii, o nás vlastně nechce přijít, a byl by rád, abychom se všichni tvářili, že se nic nestalo!!!" dodal rozzuřeně Šporcl s tím, že chování cestovní kanceláře vůči svým klientům je nevídané. Jedním jsou si s Kodetovou zcela jisti, a sice že na podobný zájezd se stejnou cestovní kanceláří již nikdy nepojedou.

 

 

 

Default User Image
Anna Svobodová, 19.08.2022 12:14
:-) s touto cestovní kanceláří Exim Tours máme úplně stejné zkušenosti a to z Tunisu. Podali jsme na Exim Tours stížnost k ČOI za neřešení potíží s ubytováním, jídlem (také průjmy) a pláží, která měla být včetně zábaného parku - hotelová, ale to bylo také pouze jen v katalogu. ... nasbírali jsme důkazy a předali ůřadům. Bohužel, Čoi se k těmto "situacím" staví neprofesionálně, vlastně to vůbec nechtějí řešit, zřejmě jsou placené Eximem :-) ... nic nevyřeší :-(((
Default User Image
Miroslav, 21.08.2022 13:11
Dobrá rada, zdarma, zcela "mimo mísu" a vulgarismy bez příplatku ... to se pak nelze divit, co si tady takoví hlupáci volí za poslance, že ano...?
Default User Image
Opluštil, 19.08.2022 20:22
Ne vždy vysoká cena a požadovaný luxus jsou zárukou spokojené dovolené. Opak bývá pravdou, jak můžu doložit na letošní dovolené na Korfu.
Default User Image
Ilona Hyksová, 20.08.2022 08:03
V těchto zemích je třeba se chovat pokorně. Je to jejich svět. Nelze zde s muži poslat vyjednávat ženu a křičet na ně. Je nelehká doba a covidová krize je celosvětová. Zlepšení bude dlouhodobé. Žádný soud to nevyřeší.
Default User Image
Helena Zemanová, 21.08.2022 08:04
Vůbec nechápu lidi, co jezdí do takových zemí jako je Egypt nebo Maroko, tam můžete leda chytnout nějakou chorobu.
Default User Image
Ivo Lojda, 21.08.2022 19:28
Podobnou zkušenost s touto "cestovní kanceláří" máme taky. Prodávají zájezdy a hotely s nižšími počty hvězd hotelu a deklarují vyšší počet hvězdiček. Podle Frankfurtské dohody bych ale posoudil víc, než bych získal.
Default User Image
Jan, 22.08.2022 15:10
Maroko je tím známé. Obecně nelezte k arabáčům. I v Egyptě nemusíte být spokojeni ačkoliv úroveň rezortů a stravování je daleko lepší. Prostě arabáč má jiný přístup k životu a změna objednaného hotelu je pro ně standard. Zlatí Řekové, Španělé a značná část Italů i Chorvatů.
Default User Image
olga , 24.08.2022 11:02
Jezděte s BLUE STYLLE na DJERBU,nejlépe hotel MENINX,beru to jako chalupu,2x za rok již 9let,pokaždé odpočinek,masáže,výlety ,bar na hotelové pláži,vyžití pro děti-součástí jsou tobogány,čisté pokoje,skvělé jídlo i restaurace okolo,směšná cena pro běžné čechy,velká spokojenost