Hvězda ZOO Adélka Hesová miluje růžovou. Růžová je i pozvánka na koncert
Zdroj: herminapress

Hvězda ZOO Adélka Hesová miluje růžovou. Růžová je i pozvánka na koncert

Vytvořeno dne 05.08.2022

Nejraději by pořád hrála a zpívala. Adélka Hesová v současnosti patří mezi nejznámější dětské tváře u nás. Momentálně hraje v seriálu ZOO, zpívá vlastní písničky, ke kterým si točí také videoklipy.

Stále oblíbenější a obsazovanější sedmiletá Adélka Hesová zavítá předposlední srpnovou sobotu do Ruzyně. Všechny své fanoušky potěší koncertem, kde zazpívá několik písniček z pohádek i vlastní tvorby. Můžete je znát z jejího YouTube kanálu či Instagramu. Kromě televizního seriálu ZOO, kde hraje Sofii Křížovou, dceru pana soudce, ji můžete od září vidět na Déčku v seriálu Parta z garáže a také zpívat v muzikálu Ostrov pokladů v divadle Broadway. Aktuálně má za sebou první ročník základní školy.

„Po prázdninách půjdu už do druhé třídy. Moc se tam těším, protože školu a svou paní učitelku miluju. Mám také hodné spolužáky, se vším mi pomáhají,“ svěřuje se Adélka.

Protože je Adélka Hesová blázen do růžové, bude v sobotu 20. srpna od 13:00 dominovat pódiu v OC Šestka právě tato roztomilá barva. Těšit se můžete na krátký koncert plný písniček o zvířátkách, mašince, strašidýlku a podobně, který zakončí autogramiáda této šikovné dětské hvězdy. A kdo bude chtít, může se společně s Adélkou vyfotit.

 

 

 

 

Default User Image
Terezka , 08.08.2022 00:49
Mám hrozně ráda adélku Škoda ze se nemůžeme vidět osobně