Hvězdné obsazení klipu Dashy: Šteindler, Vydra, Langmajer...
Zdroj: Archiv

Hvězdné obsazení klipu Dashy: Šteindler, Vydra, Langmajer...

Vytvořeno dne 27.10.2020

Tvůrci filmu Casting na lásku natočili k ústřední písni svého snímku videoklip. Píseň Věřím hvězdám, jejíž zpěvačkou je Dasha a autorem hudby i textu je David Solař, se tak dočkala po třech letech audiovizuálního zpracování. Jelikož je píseň hlavním songem romantické komedie, značnou část videoklipu tvoří právě záběry z celovečerního  snímku Casting na lásku, který byl do kin uvedený 10.srpna tohoto roku. V obsazení lze proto zmínit známá jména jako Lukáš Langmajer, Milan Šteindler, Jitka Sedláčková, Vašek Vydra, a mnohé další tváře.

Druhou linkou klipu jsou scény se zpěvačkou Dashou zpívající na pódiu Divadla JK Tyla v Červeném Kostelci. Natáčení videoklipu probíhalo jen pár dní před samotnou premiérou filmu pod taktovkou režisérky Evy Toulové a producenta Pavla Mědílka ze společnosti Copperfilm.

„Bohužel jsme nestihli videoklip vydat v době premiéry filmu, ale aspoň jej můžeme publikovat v těchto chmurných dobách a pozvednout tak trochu náladu.“ doufá režisérka Eva Toulová.

Píseň Věřím hvězdám vydalo vydavatelství Supraphon v roce 2017, tedy dříve, než byl vůbec napsaný scénář filmu. Tvůrce snímku Casting na lásku píseň ale inspirovala natolik, že se jí rozhodli po film získat.