Valérie Zawadská a nemoci, které jí trápí. Přesto na ni doma čeká akce století
Zdroj: herminapress

Valérie Zawadská a nemoci, které jí trápí. Přesto na ni doma čeká akce století

Vytvořeno dne 11.08.2020

Od 10. března, jak prozradila, na práci moc nesáhla. Byla sice v Praze leč koronavirus rozhodl, stejně jako u většiny umělců, že na delší dobu se domov stal místem, kde se trávilo nejvíce času. A herečka Valérie Zawadská nemohla být a ani nebyla výjimkou.

„Po řadě dlouhých dní se ale trochu rozjasnilo a začátkem prázdnin jsem se odstěhovala na chalupu, odkud už vyjíždím tu do dabingu, tu do rozhlasu, na filmové předváděčky a premiéry a mezitím jsem stihla vyrazit i na dvě besedy s diváky a posluchači. V dohledné době mne čekají tři představení Radúze a Mahuleny s amatérským divadelním spolkem Jiřík z Poděbrad, vystupovat budu i na zámku Kačina a v Lázních Bělohrad. Uff, rozjíždí se to a v září snad už vše vypukne v podobném tempu, jako tomu bylo dříve,“ svěřila se Valérie.

Jak známo ovšem, nejen prací živ je člověk a aby exteriér a interiér vše zvládly, je třeba i relaxovat.

„To je pravda, ale…Oddych asi přesunu na pozdější dobu, protože do konce srpna, kromě hraní, mě čeká rekonstrukce střechy, což znamená vyklidit půdu, která rozhodně nezeje prázdnotou. A musím přiznat jsem i tak trošku farmářka a zasadila jsem rajčata, okurky, cukety, tak se chystám i na sklizeň a zavařování.  Jelikož jsem koncem června byla neopatrná a spálila si pravou nohu o horký výfuk motocyklu Harley Davidson, což se mi povedlo na oslavě jedněch narozenin, poněvadž jsem pózovala fotografům a otřela se neprozřetelně o něj, tak stále ještě tu spáleninu budu doléčovat. Chodím i na rehabilitace po operaci karpálního tunelu na ruce, takže suma sumárum o volném čase zatím jen sním,“ s úsměvem dodala Valérie Zawadská, kterou jsme zastihli na předváděčce nové romantické komedie režisérky a scénáristka Evy Toulové Casting na lásku, kde si střihla roli maminky hlavní představitelky Stely Nebeské, kterou ztvárnila Tereza Petrášková.

Jen ve zkratce film je o tom, jak se snaží neúspěšná herečka středního věku dosáhnout úspěchů především ve vztazích partnerských. A ne vše je prý údajně fikce.