I tohle je příprava na koncert! Tomešovi, Křížovi a Přemek Pálek s Charlotte Doubravovou okupovali dětské hřiště
Zdroj: herminapress

I tohle je příprava na koncert! Tomešovi, Křížovi a Přemek Pálek s Charlotte Doubravovou okupovali dětské hřiště

Vytvořeno dne 31.05.2021

Na rodinné matiné se po dlouhé době odloučení sešly společně s dětmi hned tři rodiny známých muzikálových zpěváků. Honza Kříž s manželkou Maruškou, synem Filipem a dcerou Aničkou, Míša Tomešová se syny Kristiánem a Jonášem a ta, která celé setkání zorganizovala, Charlotte Doubravová společně s Přemkem Pálkem a dcerami Sofií a Bibien.

„Jednak jsme se strašně dlouho neviděli, a my holky jsme si dlouho nemohly patřičně podrbat, leda tak po telefonu, a to není (uznejte) ono, a zadruhé jsme chtěly naše chlapy zvednout z gauče a vytáhnout je na sluníčko. Jediný, kdo stávkoval, byl manžel Míši Tomešové Roman, ale budiž řečeno, musel do práce. A protože jsme děvčata činu, řekly jsme si, že toho nicnedělání už bylo dost a daly jsme dohromady náš první post-covidový koncert. Zpívat budeme všichni, co tu jsme, a navíc Anička Slováčková, Felix Slováček ml., Kateřina Pechová, Martin France či Markéta Schimmerová – Procházková. A aby to nebylo zpívání jen tak zbůhdarma, věnovali jsme tenhle koncert Nadačnímu fondu Sudička,“ zve na zcela unikátní koncert Charlotte.

Koncert se koná 5. června v 18:30 hodin v Divadle Radka Brzobohatého. Výtěžek ze vstupného půjde na nákup přístroje Flare meter, který výrazně zpřesní a urychlí diagnostiku v rámci léčby nitroočního zánětu (uveitidy), kterým trpí například i jedenáctiletá Adélka Šťáhlová. Tento přístroj bohužel žádná oční klinika v ČR nemá, stojí totiž 1 800 000 Kč.  Do konce sbírky zbývá 51 dnů a zatím se vybralo 722 557 Kč (stav ke dni 31. 5. 2021).

 „Bude to spíše takové rodinné zpívání. Třeba se nám podaří do zpěvu „ukecat“ i některé naše děti a bude to „Zpívá celá rodina.“ Nic méně to, jestli děti zazpívají, bude možná překvapením i pro nás. Zatím se k tomu nijak kladně nestaví. Ale uvidíme,“ doplňuje možný scénář autorka a koordinátorka koncertu pro Nadační fond Sudička, Charlotte Doubravová.