5 draků zazpívá z plných plic. Na své si přijdou i milovníci amerických trucků
Zdroj: Daniel Schulz

5 draků zazpívá z plných plic. Na své si přijdou i milovníci amerických trucků

Vytvořeno dne 04.05.2021

Kdo chce vidět a slyšet „5 draků v trucku“ má jedinečnou příležitost. Zpěváci Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Láďa Spilka, Petr Kolář, Vlado Chmelo, Bohouš Josef a hráč na Panovu flétnu Petr Tomeček se poctivě vystřídají a s černým, patnáctitunovým fešákem projedou skoro celou republiku.

„Velké dilema jsme měli, jestli truck bude černý nebo červený. Já se přikláněl k červené barvě, ale okolí, umělci a také fanoušci na sociálních sítích mě přesvědčili a 5 draků bude jezdit v černém trucku,“ vysvětlil producent Petr Tomeček, proč změnil plán a nechal logem „5 draků v trucku“ polepit černého krasavce.

Dvacetiletý černý truck se poohlédl i po krásných ženách a k drsňákům přibral na palubu něžné ženy. Představí se zpěvačky Kateřina Brožová, Kamila Nývltová a Natálie Tichánková.

Na své si přijdou také milovníci těchto nádherných náklaďáků, protože při své délce 16,5 metru nebude legendární truck stát někde v koutě. Fanoušci uvidí přeměnu amerického trucku na pódium plně vybaveného zvukovou a světelnou technikou, ocení nejen skvělé hlasy našich předních umělců, ale také nezaměnitelný zvuk motoru o objemu 14,7 litru.

Auto má najeto přes 100 000 kilometrů a další přibydou, protože koncertní show pod širým nebem „5 draků v trucku“ se rozjede ihned, jak to epidemiologická situace dovolí. První vystoupení mají „Draci“ naplánované už 21. května v Kladně a hned potom následují další koncerty.