Prapodivná svatba Filipa Tomsy! Čekejte nějaký podraz!
Zdroj: TV Prima

Prapodivná svatba Filipa Tomsy! Čekejte nějaký podraz!

Vytvořeno dne 04.05.2021

Touží po majetku a jedinou možností, jak ho získat, je oženit se. Filipa Tomsu a Kateřinu Klausovou tak čekala hodně netradiční svatba, která prakticky neproběhla, ale rozhodně je platná.

„Natáčeli jsme v hotelu Chateau St. Havel v Praze. Bylo to zábavný – stejně jako všechny eskapády, který Roman dělá. Aby se napojil na penězovod rodiny Matějků, tak mu nezbylo nic jiného než se oženit,“ vysvětluje pohnutky své postavy Tomsa.

„Ona se opravdu do Romana zamilovala a musím říct, že natáčení s Filipem je super. Zvykli jsme si na sebe, našli si rytmus a víme, jak na ty postavy,“ chválí svého seriálového muže Kateřina a prozrazuje, co ji čekalo v seriálový svatební den. „Dostala jsem jedny šaty, a padly mi hned na první dobrou. Točila jsem v nich jen jednu scénu, což byla škoda,“ usmívá se herečka, která pomalu po svatebních kouscích pokukuje.

„Občas mě něco zaujme, nějaká fotka, tak si ji uložím v telefonu, ale to je tak vše. Ne že bych svatbu čekala za měsíc nebo ji už plánovala. To vše je daleká budoucnost.“ Tu seriálovou si ale užila s plnou parádou. „Klára chtěla velkou svatbu a mít tam všechny milované, ale to se nehodilo Romanovi, tak na ni ušil takový podraz. Bylo fajn tohle točit, zasmáli jsme se,“ prozrazuje herečka.

„Se svými povedenými kamarády jsem to vyřešil tak, že Kláře dali do pití sedativa, omámili ji, a tak šla svatba jako po drátě. Známý oddávající nad tím přimhouřil oko a oddal nás. Klára si samozřejmě ráno nic nepamatovala, ale po našem odvyprávění a ukázce svatebních fotek všemu uvěřila,“ popisuje Tomsa, jak nakonec svatba doopravdy proběhla. „Klára si v podstatě myslí, že se po svatbě opila tak moc, že si to nepamatuje,“ doplňuje herečka a prozrazuje, že se samotná svatba vůbec netočila.

Ve Slunečné už je to čtvrtá svatba a vypadá to, že vše bude sluncem zalito, ale uvidíme, co dál Roman vymyslí.