Agáta Hanychová vyměnila chirurga za lovce pokladů
Zdroj: herminapress

Agáta Hanychová vyměnila chirurga za lovce pokladů

Vytvořeno dne 11.02.2022

Hráči celosvětově milovaná a uznávaná videohra Uncharted se dočkala filmového zpracování. V hlavní roli dobrodruha, zlodějíčka a lovce pokladů se neobjeví nikdo jiný než mladý, pohledný a talentovaný herec Tom Holland. Který se v posledních letech proslavil jako nový Spider-Man, díky čemuž si získal srdce nejednoho filmového fanouška. A možná právě z tohoto důvodu si premiéru v Cinema City IMAX nenechaly ujít ani celebrity a hvězdy českého showbyznysu.

Na největším kino plátně v České republice si nový film přišla vychutnat modelka Agáta Hanychová, která dorazila se synem, naopak herec a zpěvák Peter Pecha dorazil na premiéru sám. Mladý a nadějný herec Oskar Hes dorazil na gala premiéru filmu se svým dvojčetem. Dále před foto stěnou zapózoval, bok po boku krásné slečny, mladý zpěvák Vojta Drahokoupil, který nedávno kvůli panickým atakám odstoupil ze soutěže Survivor.

Mezi dalšími hosty byla i herečka Adélka Gondíková nebo herec Míra Nosek. Ukázala se také Karolína Krézlová, která před foto stěnou pózovala s Mirem Šmajdou. Raperka Sharlota, tentokrát pro tuto příležitost zvolila outfit zahalující větší část těla, než tomu bylo na nedávné tiskové konferenci soutěže krásy. 

Herečka Denisa Pfauserová uvedla: „Nejsem skalní fanoušek videoher a moc jsem tudíž nevěděla, na co jdu, o to víc jsem byla příjemně překvapená. Film je příjemná, akční, místy vtipná podívaná a neubránila jsem se srovnání s Indiana Jonesem. Mezi dvěma hlavními hrdiny to neskutečně klape a děj má hezký spád a říz. Bavilo mě to."

Film Uncharted, v hlavní roli Tom Holland a Mark Wahlberg, je natočen podle stejnojmenné herní série, která je neodmyslitelnou součástí Sony Playstation již patnáct let. První hra pod názvem Uncharted: Drake's Fortune vyšla na herní konzole již v roce 2007. A svým příběhem a nápaditými charaktery si získala srdce hráčů po celém světě. I díky tomu má hra Uncharted k dnešnímu dni na kontě 4 díly. Režie filmové adaptace se zhostil Ruben Fleischer, kterému v režii nechybí především komediální talent, o čemž se mohli diváci již v minulosti přesvědčit například ve snímku Zombieland, Venom nebo pokračování Zombieland: rána nejistoty.