Do Tváře míří Monika Absolonová a Martin Carev!
Zdroj: herminapress

Do Tváře míří Monika Absolonová a Martin Carev!

Vytvořeno dne 09.02.2022

 

Na obrazovky televize Nova přichází devátá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Tvůrcům pořadu show se opět podařilo složit naprosto fenomenální osmičku účinkujících, kteří budou každý týden bavit diváky svými úžasnými proměnami. Ale co by byla Tvář bez moderátorů! Této role se opět chopí osvědčení matadoři Ondřej Sokol a Aleš Háma.

Diváci uvidí v Tváři zářit zpěvačku a herečku s výjimečným hlasem Moniku Absolonovou. Ta velmi pilně trénuje, aby její výkony stály za to, ale rozhodně chce diváky i pobavit. To, že je Monika Absolonová skvělá zpěvačka, všichni vědí, ale bude muset krom jiného ukázat i své taneční dovednosti: „Když jsem byla malá, tak jsem tančila, ale nejsem úplně rozená tanečnice. Myslím si, že to bude pro mě výzva a jsem na sebe zvědavá. Rodina mi řekla, že jsem se trochu zbláznila, že to bude neuvěřitelný zápřah a znají moji lásku k učení jakýchkoliv textů, takže to bude asi náročné,“ dodává Absolonová.

A co bude zpěvaččinou nejsilnější stránkou? „Nevím, jestli nejsilnější, ale doufám, že si i přes všechno zachovám humor, ale těžko říct. Vedle pana Hámy a pana Sokola asi tak vtipná nebudu,“ říká s úsměvem Monika Absolonová.

Dalším z osmičky účinkujících v show Tvoje tvář má známý hlas bude youtuber, vloger, cestovatel, model a influencer Martin Carev. Ten si chce svoji účast v Tváři užít naprosto naplno. Rodina ho navíc ve všem podporuje a je na jeho výkony zvědavá. Carev se těší i na proměny do opačného pohlaví: „Mě právě vždy, když jsem se koukal na Tvář, moc bavilo to, jak se z někoho stane někdo jiný. A moc se těším na to, až se podívám do zrcadla a vůbec se nepoznám.“

Show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova už 27. února.