Bývalka Jaromíra Jágra se bála o dcerku: Strach a bezmoc
Zdroj: herminapress

Bývalka Jaromíra Jágra se bála o dcerku: Strach a bezmoc

Vytvořeno dne 05.12.2022

Jágrova ex přítelkyně Veronika Kopřivová a model, bronzový Muž roku 2016, podnikatel Miroslav Dubovický zažili dny hrůzy a strachu o svou dcerku Ellinku. Veronika s dcerou strávily týden v nemocnici, kde byla Ellinka hospitalizovaná kvůli akutní mastoitidě. Veroniku nejvíc drtily strach a bezmoc.

„Upřímně, poznala jsem co je mít opravdu strach, strach o své dítě. Neexistuje větší bezmoc než vidět trpět vlastní dítě, nemůžete to vzít na sebe, nemůžete prostě udělat vůbec nic. Obdivuji sílu a víru všech rodičů co řeší ty velké zdravotní komplikace, život ohrožující, je mi to moc líto,“ svěřila Veronika své pocity sociální síti.  

U malé Ellinky se stav zlepšil natolik, že se už doléčuje doma. „Máme za sebou týden hrůzy. Hospitalizace-akutní mastoiditida (zánětlivé onemocnění sklípků spánkové kosti). Na to jak byla situace vážná, tak Ell stav se po pár dnech léčby výrazně zlepšil a vyhnula se operaci, takže po týdnu se jdeme doléčit domů,“ uvedla Veronika Kopřivová, šťastná, že Ellinka má už chuť k jídlu, jiskřičky v očích a zlobí maminku.