Když se máma nedívá, tak to čertice Natálka Grossová v negližé pěkně rozparádí
Zdroj: herminapress

Když se máma nedívá, tak to čertice Natálka Grossová v negližé pěkně rozparádí

Vytvořeno dne 02.12.2022

 

Jak to tak vypadá, vyrůstá z Natálie Grossové pěkné číslo. Na první pohled a v civilu vypadá jako absolventka klášterního lycea, nicméně pusťte tuhle „tichou vodu“ na jeviště a je z ní čertice. Povýšeno na druhou ji oblékněte do černého negližé, nacvičte s ní tu správnou taneční choreografii a pánové v hledišti se začnou pomalu a jistě potit.

Tak přesně takhle můžete Natálii Grossovou vidět v právě uváděném muzikálu Vánoční zázrak, který uvádí divadlo Broadway. Jak jeden kolega Natálky při obnovené premiéře Vánočního zázraku trefně glosoval: „No jo, když se máma nedívá tak je z jeptišky rázem čertice, se vším, co k tomu patří.“ My k tomu přidáváme, že táta Gross (Stanislav Gross +46) by byl na herecké a pěvecké úspěchy dcery určitě patřičně hrdý.

Vedle divadla se mladá herečka a zpěvačka objevuje též na televizní obrazovce (Modrý kód, Přístav) V krátká buducnosti ji pak uvidíme v seriálu režiséra Tomáše Magnuskanázvem Společně sami, kde si zahraje zneužívanou patnáctiletou dívku.

Ve výše zmíněném muzikálu Vánoční zázrak se vedle Natálie Grossové můžete těšit příkladně na Lucii Vondráčkovou, Petra Pechu, Bořka Slezáčka, Jana Rosáka, Ivana Vyskočila, Aleše Hámu také na Chantal Poullain nebo Jaroslavu Obermaierovou.      

 

 

 

 

Default User Image
Petr , 05.12.2022 13:06
Natálka je příliš mladá a příliš exhibicionistická . Talent jí chybí tak to vynahrazuje exhibicionismem a sexismem .
Default User Image
Lojza, 05.12.2022 17:36
Kde chybí talent nastupuje vulgární exhibicionismus. Hlavně, že to myslí upřímně.
Default User Image
Myška, 05.12.2022 22:11
Teda to jsi fakt frajer další takovej kterej myslí jen kokotem...... Flusla bych ti do ksichtu ty prase........
Default User Image
bruno, 06.12.2022 08:05
Málem jsem si ho urval :)))). Za dva roky dožene E. Farnou, co se týče prostorové výraznosti...