Co rozhodlo, že Tereza Ramba točila trojku Bobulí?
Zdroj: herminapress

Co rozhodlo, že Tereza Ramba točila trojku Bobulí?

Vytvořeno dne 01.07.2020

Tereza Ramba jako Klára ve filmu 3Bobule zachraňuje vztah s Honzou (Kryštof Hádek) i rodinný podnik. 

“Natáčení jsem si moc užila, všichni se o mě krásně starali. Jsem zvyklá sice točit s míň kilama (herečka točila těhotná), ale stálo to za to.” Pro Terezu bylo rozhodování, zda jít do dalšího pokračování, složitější. „Na první schůzce jsem byla vyloženě proti. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka, který stojí například za Metanolem nebo Duklou 61, a vyrazilo mi to dech. Myslím, že je to obrovský talent na poli scenáristiky, a tak jsem se nakonec rozhodla to vzít,“ vysvětlila Tereza.

„Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost a za to jsem moc ráda,“ dodala herečka.

Třetí pokračování kultovní komedie napsali Matěj Podzimek (Dukla 61, Metanol, Ulice, Ohnivé kuře) a Tomáš Vávra (Modrý kód, Vyšehrad, Ulice), režie se ujal Martin Kopp (Bajkeři, Vyšehrad, Tátové na tahu, Ohnivé kuře, Vinaři, Ulice). Hudbu k filmu složil Jan P. Muchow. A ve filmu zazní písničky kapel Mirai, Kryštof, Lake Malawi a zpěváka Marka Ztraceného.
Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule (2008) a 2Bobule (2009) produkoval také snímek Bajkeři (2017), dvě série seriálu Vinaři (2014-2015), a koprodukoval filmy Lidice (2011) a Martin a Venuše (2013).

Ve svých populárních rolích se vracejí Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský, Radim Novák nebo Marián Roden. Ve filmu uvidíme i nováčky Braňa Deáka, Michala Isteníka či Lumíru Přichystalovou.

Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků a televize je oba pravidelně opakuje. Třetí díl v kinech právě uvádí Bioscop.