Kamila Nývltová se toho nebojí! Narozeniny a nový „ulítlý“ klip oslavila polonahá
Zdroj: herminapress

Kamila Nývltová se toho nebojí! Narozeniny a nový „ulítlý“ klip oslavila polonahá

Vytvořeno dne 30.06.2020

Zpěvačka Kamila Nývltová oslavila v neděli 28. června společně se svými fanoušky 31. narozeniny, a to vydáním nového singlu ruku v ruce i s novým videoklipem s názvem „V plánu mám“.

Píseň ji napsal Josef Vojtek a Xindl X.

Píseň ji napsal známý zpěvák a frontman kapely Kabát Josef Vojtek, textu se tentokrát ujal Xindl X a stojí opravdu za to. Celá píseň jede v pohodové atmosféře prázdnin, léta, a hlavně jednoho velkého flámování, protože co jiného se letos v létě dá dělat.

Song má i netradiční klip, který Kamila pojala tentokrát úplně jinak, je animovaný a doprovází ho jedna vtipná a „ulítlá“ scénka za druhou.

„Lidi nechtějí žádné složitosti, chtějí se v létě bavit, pařit, výletovat, být s přáteli, jíst a pít. A to všechno v písni a klipu je. Prostě žádný stres, ale letní pohoda. Doufám, že se bude song i klip líbit a všichni se u nich pobaví a zasmějí,“ prozradila Kamila.

Stres nemá ani Kamila, která plánuje trávit léto výlety po Čechách s přáteli a rodinou, s kterými oslavila v Krkonoších právě i své narozeniny. Ale úplně lenošit nemůže, čekají ji nějaké festivaly a také přípravy nových projektů, a hlavně Vánoční koncert, který proběhne 28. listopadu 2020 v Praze.