Zapomenuté hambaté fotky Benešové a Gondíkové. Na světlo je vytáhl Honza Dědek
Zdroj: TV Prima

Zapomenuté hambaté fotky Benešové a Gondíkové. Na světlo je vytáhl Honza Dědek

Vytvořeno dne 27.02.2024

Adéla Gondíková a Lucie Benešová, herečky a spolužačky, vytáhly historky z konzervatoře a promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Podívejte se na video.

„To vypadá, že jsme lehký ženy odjakživa. Ale to tak nebylo. Lucka byla první v Playboyi. Ona byla známá, mě nikdo nechtěl. Já jsem byla známá až potom,“ komentuje kamarádku na titulce Playboye z roku 1998 Adéla Gondíková. „Já jsem jí to trošku záviděla. Tak jsem šla do něčeho tvrdšího,“ komentuje svoji obálku erotického časopisu Penthause z roku 2001.  „Ty nemáš na sobě nic, já mám alespoň nějaký tričko,“ dobírala si Adélu Lucie Benešová. „To bylo celý kvůli rozhovoru, samozřejmě. Ten časopis má úroveň,“ ujišťovala ji (nebo možná sebe) Adéla.

„Já tam mám taky určitě rozhovor,“ hájila se Lucie, rozhovor ale její nahé fotky v Playboyi nedoprovází. „Byla jsem do toho přemlouvaná fotografem Jaroslavem Šimandlem. Říkala jsem, že to je hanbatý, že s tím nemůžu mít nic společnýho. A on mi řekl, že přijde den, kdy se tím ještě budu vytahovat. To mi tenkrát přišlo naprosto absurdní. Ale ten den nadešel nedávno. Našla jsem ten Playboy na půdě, kde jsem uklízela. Přinesla jsem to dolů do sednice, hodila jsem to před sedmnáctiletého syna na stůl a koukej. Říkal: Ty vole, mami!“ pobavila Lucie Benešová publikum Honzy Dědka.

Lucie byla vždycky kost, svého času do ní byl hluboce zamilovaný Aleš Háma. „Nosil mi pomeranče a maloval na ně každý den nápisy. Neměla jsem ráda pomeranče, ale on myslel, že mě získá. Napsal mi i písničku. Bydlela jsem v Ovenecké ulici, tak napsal Blues Ovenecké ulice. On nebyl můj typ v té době. Dneska bych na to taky nahlížela jinak,“ překvapila Lucie. „Dneska by sis jako dala říct?“ smála se jí Adéla.

Obě se velmi dobře znají už od studií. „Aduš se na konzervatoř dostala napoprvé, protože byla lepší. Já až napodruhé. Poprvé jsem se dostala do druhého kola, a pak mě vyhodili. Já jsem zahořkla a šla jsem dělat zeměměřickou školu, kterou dělala moje maminka. To byl nejblbější nápad,“ vzpomíná Lucie Benešová. „Já byla úplný introvert, tichá myš. A přesto mě vzali na konzervatoř. To je nespravedlivý. Vzali šedivou myš, která byla k ničemu, a takovou krasavici ne,“ uvažovala Adéla Gondíková.

Celý rozhovor sledujte v úterý 27. února večer v 7 pádech Honzy Dědka.

Video soubor

Zdroj: TV Prima