Eva Burešová sedla po pěti letech za volant! S čím má největší problém?
Zdroj: Facebook.com

Eva Burešová sedla po pěti letech za volant! S čím má největší problém?

Vytvořeno dne 02.06.2020

Svoje znalosti z autoškoly obnovila herečka Eva Burešová. Přestože „papíry“ má už pět let, nenechala nic náhodě a znovu se na internetu zahrabala do testů. Velmi rychle se jí všechno vrátilo. Problém měla s jednou věcí!

„Parkování je problém. Bojím se toho, že za mnou bude stát fronta aut."

Eva Burešová

„Parkování je problém. Bojím se toho, že za mnou bude stát fronta aut, budu zdržovat a řidiči mne budou soudit. Je to jen takový začátečnický stres, ale lepší se to. Když parkuji u studia při natáčení Slunečné nebo u mne doma, zvládám úplně v pohodě. Nejsem nervózní.“ Jedním z prvních obdivovatelů nového auta je i tříletý syn Nathan. „Sedl si dovnitř, ozkoušel si autosedačku. První jízdu s ním ale udělám, až si budu v řízení auta opravdu jistá,“ přiznala Eva Burešová na kostýmové zkoušce muzikálu Cyrano v Divadélku Radka Brzobohatého.

Premiéra nového nastudování Cyrana bude 16. a 17. září ve Strašnickém divadle. „Už mi divadlo chybělo, kolegové, kostýmy. Kdysi jsme Cyrana už hráli, je to krásné představení. Teď jsou jiné kostýmy, aranž, jen scénář a písničky jsou stejné. Když jsme Cyrana hráli poprvé, bylo mi dvacet. Text jsem tak poctivě nabiflovala, že je v hlavě uložen navěky. A také se mi nyní bez problémů vybavil,“ usmívala se herečka a dodala, že premiéra nového nastudování Cyrana bude 16. a 17. září ve Strašnickém divadle.

Eva Burešová momentálně exceluje v seriálu Slunečná.

Příběh starostlivé Týny a milionáře Janka zajímá hodně diváků. „S Markem Lamborou jsme očekávali, že se Slunečná bude lidem líbit, ale nečekali jsme, že to bude mít takový úspěch. Těší nás to. Občas mě ale zaskočí komentáře na sociální síti. Lidé jsou netrpěliví, vyčítají mi, že jako Týna stále vyhazuji Janka, už chtějí lásku. Ale ve Slunečné jsou i jiné zajímavé příběhy a tak doufám, že to diváky bude stále bavit.“   

Fanoušci by také rádi viděli, kdyby seriálová láska Evy Burešové a Marka Lambory přerostla i do civilního života. Ale každý má svůj život a jsou jen kamarádi a herečtí kolegové.

„Je to pochopitelné, ale realita je jiná. Já nemám statek a Marek rozhodně nemá miliony. Poprosila jsem fanoušky, aby nás nedávali dohromady, protože nám to narušuje soukromý život. Opravdu mimo studio si žijeme svůj život,“ uvedla vše na pravou míru Eva Burešová, která má v těchto věcech jasno.