Heidi Janků se na dovolené rozdováděla. Kamarádům poslala hanbaté fotky
Zdroj: Se svolením Heidi Janků

Heidi Janků se na dovolené rozdováděla. Kamarádům poslala hanbaté fotky

Vytvořeno dne 18.01.2023

Zpěvačka Heidi Janků projevila pořádnou odvahu, když se z mořských vln vynořila nahoře bez a nechala se vyfotit. Prý za to mohla dovolenková euforie, krásné moře, slunce a milí přátelé na ostrově Martinik.

„Fotka byla momentální nápad. Jeli jsme na takové divočejší pobřeží, kde byly velké vlny. A kamarád, co mě tam pozval, mě hrozně rád fotí a ukecal mě na fotku bez horního dílu plavek. Tak jsem ten vršek sundala! Já už se ve svém věku nechci předvádět, ale k těm vlnám se to hodilo. A stejně se ráda opaluji nahoře bez, nikdy jsem nebyla velká stydlivka. Už to sice není, co to bývalo, ale z dálky a potmě je to docela dobré,“ smála se odpočinutá Heidi.

Dovolená na Martiniku byl dárek k narozeninám od dvou kamarádů a zároveň fanoušků, kteří na ostrově pracují jako manažeři hotelů. „Byl to můj první dárek k šedesátým narozeninám, který jsem si otevřela už někdy na podzim. Jela jsem až nyní, dřív nebyl čas, protože jsem koncertovala a slavila v Čechách.“

Přátelé se o Heidi a její kamarádku ukázkově starali. Byli se podívat na delfíny, navštívili pláž, přes kterou přistávají letadla, dobré jídlo, krásná příroda, moře a bílý písek, dojmů je hodně. Dokonce si Heidi skočila šipku z lodi. „Jako malá jsem se topila, proto mám z vody velký respekt. Sice jsem se bála skočit do volného moře, ale šlo jen o poprvé, pak už to šlo.“

Dovolená snů trvala jen 12 dní. Víc času Heidi v nabitém kalendáři nenašla. „S kamarádkou jsme si řekli, že jsme takhle intenzivní exotickou dovolenou vlastně nikdy ještě nezažily. Buď jsem byla s Ivošem, nebo minulý rok na tři dny v Chorvatsku. Slíbily jsme si, že v tom budeme pokračovat,“ uvedla Heidi, která se už v sobotu chystá moderovat ples ve Stonavě.

Zdroj: Autorský článek