Herec Jan Kuželka se konečně dočkal hlavní role. Angažovala ho tato mladá kočka
Zdroj: herminapress

Herec Jan Kuželka se konečně dočkal hlavní role. Angažovala ho tato mladá kočka

Vytvořeno dne 10.06.2020

Zpěvačka Markéta Poulíčková alias MAKY o sobě již dala vědět letos v dubnu, kdy představila svůj debutový singl s názvem Stop. Nyní přichází s letním tanečním singlem Dej mi hate.

Jak už název singlu napovídá, MAKY se v písni opět drží aktuálních témat. Slovo „hate“ je na internetu a především na sociálních sítích častým jevem a v podstatě nikdo se mu nevyhne, což potvrdila i sama zpěvačka. „Text písně je o lidech, kteří mají neustálou potřebu řešit životy jiných lidí, a ne zrovna v pozitivním slova smyslu. Většina z nás si slovo „hate“ spojí se světem sociálních sítí, jako je Instagram nebo Facebook, ale „hatování“ probíhá i mimo něj a má spoustu podob,“ vysvětluje MAKY.

Zpěvačka se snaží celé téma „hejtovaní“ odlehčit humorem jí vlastním.

„Pokoušeli jsme se do textu písně i výpravného videoklipu dostat určitý nadhled. Šlo mi o to, aby se ti, kteří zažívají hejty na vlastní kůži, nad příštím spíše pousmáli,“ dodává zpěvačka.

Koncertní činnost MAKY přerušilo celoplošné opatření kvůli pandemii. Festivaly, kde bylo možné tuto sezónu zpěvačku vidět, jako Okoř nebo putovní Léto Fest se přesouvají na příští rok. MAKY však pro své fanoušky připravuje Live studio session, kde touto cestou představí kapelu a koncertní pojetí jejich písní.

Do konce tohoto roku čeká zpěvačku hned několik vystoupení v zahraničí, a to s mezinárodně uznávaným projektem Rock The Opera po boku legend jako Joe Lynn Turner (Deep Purple, Rainbow) nebo Uli Jon Roth (Scorpions).