Statečná kolie Lassie se vrací na plátna kin
Zdroj: Archiv

Statečná kolie Lassie se vrací na plátna kin

Vytvořeno dne 09.06.2020

Jestli vám už kolem pětadvacítky a víc, určitě si vzpomenete na spoustu zahraničních seriálů, filmů, které televize chrlily, když jste byli ještě malí. Určitě jeden s takových seriálů byla Lassie. Seriál o nebojácné kolii, která se svými páníčky zažívá velká dobrodružství. Původně americký seriál, poté na něj navázalo spoustu filmů a dalších seriálů, že by se v tom jeden pomalu ztratil. Nyní je tu nový film, který vznikl v Německu a je tak nejnovější přírůstek do této „Lassie rodiny“.

Dvanáctiletý chlapec Flo a jeho dlouhosrstá kolie Lassie jsou nerozluční a neoddělitelní kamarádi.

Dvanáctiletý chlapec Flo a jeho dlouhosrstá kolie Lassie jsou známá dvojka po celém okolí. Nerozluční a neoddělitelní kamarádi se nebojí žádné společné lumpárny a užívají si idylického života na venkově. Pak ale Floriánův táta přijde o práci a rodina se musí přestěhovat do malého bytu, kam mají psi přísný zákaz. Všichni jsou zdrcení, ale život umí být i takový. Verdikt je neúprosný, Lassie musí z domu pryč.

Samozřejmě jedná se o rodinnou komedii, nicméně o dojemné scény nouze není. Jak to celé dopadne, se dozvíte v kinech za necelých 14 dní, 18. 6. 2020.