Hořké slzy Tomáše ze Survivoru. Krutou zradu nepřežila Kristýna a opouští ostrov!
Zdroj: TV Nova

Hořké slzy Tomáše ze Survivoru. Krutou zradu nepřežila Kristýna a opouští ostrov!

Vytvořeno dne 16.05.2024

První kmenová rada po sloučení týmů v soutěži Survivor nedopadla dobře pro dvojici Tomáš a Kristýna. Nedokázali si dostatečně upevnit svojí alianci a ta je zradila. Tomáš neudržel slzy a na kmenové radě se rozplakal.

Survivor je nevyzpytatelný a obzvláště, když se dva kmeny sloučily do jednoho. Sociální stránka se rozjela naplno, že i pohodář Mikýř přiznal, jak moc ho to překvapilo. Do té doby si myslel, že stačí vyhrávat soutěže a imunity. Po sloučení a následné malé změně pravidel v duelu, byl nucen i on rozjet tuto fázi hry naplno. 

Kdo tuto část neuchopil nejlépe byla nerozlučná dvojice Tomáš a Kristýna. Přes veškerou snahu Yeni se jim podařilo dát dohromady křehkou alianci Tomáš, Kristýna, Pirát, Mikýř, Márty a Radek. S tou se následně domluvili na vyhlasování Bandurka, protože Yeni měla individuální imunitu. . Nečekali, ale velkou zradu.

“Já se pose**…!”

Tomáš

Když začal Ondřej Novotný na kmenové radě číst jednotlivé hlasy, pro Kristýnu jich zpočátku bylo překvapivě dost. “Pořád se to otočí. Jo, otočí. Neboj.” Utěšoval Kristýnu Tomáš. S dalším hlasem pro ni si byl dál jistý, že je nemůže nic ohrozit. “Je nás víc. … to reálně nejde, že jo.” 

Když hlasy pro Kristýnu nepřestávaly, bylo jasné, že je někdo musel zradit. “Já se pose**…!” Pronesl tiše Tomáš ke Kristýně. Ta si následně vybrala i špatnou nádobu a bylo jasné, že jde rovnou bez duelu ze soutěže domů.

Krutou zradu a prohru Kristýny nakonec Tomáš emočně nedal a na kmenové radě se rozplakal.

A kdo byl tedy nakonec ten zrádce, kvůli kterému bylo pro Kristýnu o jeden hlas více, než čekali? Překvapivě to byl celá modrá půlka čerstvé aliance. Tedy Mikýř, Pirát i Radek. To ale Tomáš neví.

Minuty před odchodem - strašná panika, stres…jako by se na vás nedalo spolehnout na tom, co jsme si řekli. Taková nějaká paranoia nějaká… možná. Nevím, je to škoda.” Pronesl Pirát, když psal Kristýnu na lístek. A ani Radek z nich necítil důvěru. Údajně měli vyzradit něco, na čem se jejich aliance dohodla.

Zdroj: Aplausin.cz

 

 

 

Default User Image
Vera, 16.05.2024 17:20
Bezcenni lidi jdou do takove souteze i na ni koukaji. Intelektualni odpad
Default User Image
Andy, 17.05.2024 21:49
Ta dvojice my byla děsně nesympatická, chovají se jako by spolu spaly což by na toho záletníka celkem sedělo. Mám rozhodně radši Yenifer než tyhle dva, když se pak ještě paktovali s Bandurkem tak jsem si říkal, že až se k nim vrátí ještě Radek tak všichni co nemusím skončí v jedné alianci. Jinak to rozbíjení váz je pěkná stupidita, já tuhle soutěž sleduji letos poprvé, ale přijde mi, že produkce si prostě nemůže pomoci a často zasahuje do soutěže tak, že pak méně rozhodují schopnosti účastníků. Většina soutěží byla o atletice a síle, duely měli obvykle i pasáže na přemýšlení, teď místo duelů bude rozhodovat náhoda a hlasování.