Hvězda seriálu Sestřičky slaví kulatiny. Tajná oslava v ateliérech!
Zdroj: TV Prima

Hvězda seriálu Sestřičky slaví kulatiny. Tajná oslava v ateliérech!

Vytvořeno dne 11.01.2021

Sladkých dvacet oslavila v pátek 8. ledna krásná seriálová sestřička Natalie Halouzková. A protože celý svůj narozeninový den strávila natáčením seriálu Sestřičky, připravili jí kolegové nečekanou oslavu přímo v ateliérech. Svoji kolegyni a kamarádku dojali k slzám!

Svůj narozeninový den zahájila Natalie Halouzková velmi brzkým budíčkem. „Vstávala jsem před šestou ranní, v sedm jsem už měla nástup do maskérny seriálu Sestřičky a před sebou dvanáct hodin a hodně obrazů. Po celý den mi chodily krásné esemesky a přání, bohužel jsem vůbec nestihla odpovídat,“ popsala svůj den Halouzková.

Společnost jí při natáčení dělali její kolegové Michaela Tomešová (29) a Petr Ryšavý (29), z nichž se díky Sestřičkám stali dobří přátelé. Celý den ale Halouzková netušila, co na ni Tomešová s Ryšavým chystají. „Připravili mi krásné překvapení. Točili jsme poslední obraz večer, ve kterém jsme hráli hru Hádej, kdo jsem. Během posledního záběru mi na čelo nalepili cedulku Všechno nejlepší, začali zpívat, objevil se pan režisér Polišenský s velikým dortem, Petr Ryšavý s kyticí a od Míši Tomešové jsem dostala krásný dárek… Nečekala jsem to, úplně mě to dojalo. Cítím radost a vděk, že mám kolem sebe tak skvělé lidi,“ přiznala s dojetím v hlase mladá herečka, která se o dort podělila se štábem. „Natálce přeju, aby zůstala takovou, jaká je a aby, až to půjde, hodně cestovala, dokud nemá děti,“ směje se čerstvě opálená Michaela Tomešová, která se před pár dny vrátila z rodinné dovolené v Egyptě.

Další oslava na Natalii čekala doma. „Za normálních okolností bych asi slavila ve velkém, ale vzhledem k tomu, že je situace, jaká je, byla to menší oslava jen s mými spolubydlícími a přítelem,“ dodala Halouzková, kterou diváci televize Prima uvidí poprvé v tomto roce už v pondělí 11. ledna ve 20:15.

A osud její postavy bude v tomto roce opravdu zapeklitý. „Moji postavu Katku rozhodně nečeká klidný rok. Za každou cenu chce najít své biologické rodiče, ti jsou jí sice blíž, než by čekala, ale to ona vůbec netuší. Trápit se bude i pro lásku. Miluje Matyho (David Gránský), Maty ji sice také, ale současně se připravuje na příchod svého potomka s Laurou (Patricie Pagáčová). Sama jsem zvědavá, jestli se Katce podaří vyřešit alespoň jednu srdeční záležitost,“ naznačila svoji budoucnost v seriálu Halouzková.