Hvězda seriálu Zoo upoutaná na lůžko! Terezu Brodskou museli náhle operovat
Zdroj: herminapress

Hvězda seriálu Zoo upoutaná na lůžko! Terezu Brodskou museli náhle operovat

Vytvořeno dne 15.11.2022

Představitelka soudkyně Danuše Křížové ze seriálu Zoo Tereza Brodská skončila v rukou chirurga. Jak sama herečka prozradila na svém profilu na sociální síti, musela podstoupit operaci žlučníku.

„Čtvrtý den v posteli, žlučník v prd..i, knihy přečtený. Už bych ráda z té postele vypadla! Trochu mně hrabe,“ posteskla si herečka, která tak dala najevo, že se po zákroku zotavuje v pohodlí domova.

Letos už je to druhá operace, kterou musela Brodská podstoupit. „Tak jsem říkala kamarádce: holka mně ty orgány pořád ubírají a ubírají! A ona na to: aspoň nemusíš hubnout,“ zavtipkovala na své konto herečka. Zároveň podotkla, že i když se necítí dobře ani po fyzické ani po psychické stránce, moc dobře si uvědomuje, že je spousta lidí, kteří jsou na tom daleko hůř, a tak se není dobré rouhat. Na závěr pak svému operovanému orgánu nezapomněla poděkovat. „A dík žlučníku, že jsi mě nechal dotočit seriál! Jinak jsi byl hajzl!“

Poslední větou Tereza možná narážela na fakt, že kvůli operaci, kterou podstoupila koncem února, musela přerušit natáčení seriálu Zoo. Tehdy ji pro změnu trápil zánět tlustého střeva. Zákrok však celý rok odkládala. „Myslela jsem si, že to bude jednodušší operace, ale bylo to celkem náročné. Děkuji všem, kteří mi pomohli vyjít vstříc. Hlavně profesoru Zavoralovi z Ústřední vojenské nemocnice a doktoru Bělinovi, který celý zákrok zvládl skutečně bravurně. Byla jsem v nejlepších rukách,” řekla tehdy Blesku herečka, která si pobyla deset dní v nemocnici a pak ji čekala domácí rekonvalescence po dobu čtyř týdnů. Na plac se vrátila až koncem března.

Jak dlouho někdejší představitelka Báry Jordánové ze seriálu Ulice bude muset odpočívat, zatím není jasné. Jedno je však jisté. Brodská pevně doufá, že tímto její zdravotní patálie končí na dlouhé roky dopředu. Brzké uzdravení a pevné zdraví herečce přejí přátelé ze showbyznysu i její početná základna fanoušků.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 16.11.2022 21:36
Mam Terezku Brodskou moc rada. Přeji ji ať se brzy uzdravi. Jarmila