Hvězda Tváře si prošla psychickým peklem. Vojta Drahokoupil se z toho vyzpíval
Zdroj: Se svolením Vojtěch Drahokoupil

Hvězda Tváře si prošla psychickým peklem. Vojta Drahokoupil se z toho vyzpíval

Vytvořeno dne 25.08.2021

 

Vojtu Drahokoupila (25) jsme zastihli v pražském kostele Gabriel Loci na natáčení nového klipu. Singl "Co víc si přát" je první skladbou z připravovaného alba, které by zpěvák rád vydal ještě v tomto roce.

„Tenhle song je cílí pro všechny, kteří cítí v životě, že je třeba něco trápí a neví, co to je. I já jsem to osobně prožil, prošel jsem si psychickými problémy, které vyústily v to, že jsem zjistil, že „žít tady a teď“, „žít bez strachu z budoucnosti“, je klíč. Doufám, že singl osloví všechny,“ svěřil se Vojta D.

Singl Vojta Drahokoupil psal hodně dlouho. A už v začátku věděl, že chce, aby klip pohladil duši každého z nás. Aby si lidé užívali život jen v pozitivním smyslu.

„Přípravy probíhaly deset měsíců, během kterých jsme spolupracovali s hudebním producentem Jirkou Vidasovem, s Jakubem Mahdalem, který se zhostil režie, kamery i klipu celkově. Tým dále zahrnuje mou kapelu, 23 umělců, sbor z olomouckého hraje. Zajímavostí je, že jsem to nazpíval finálně až den před tím, než se natáčel klip,“ prozradil zpěvák zákulisí vzniku klipu.

Klip k singlu Co víc si přát představí Vojta D. 9. září a pokud vše půjde podle plánu, na konci listopadu přijde i deska.