Finále Muže roku už za pár dní! Představujeme další čtyři finalisty
Zdroj: herminapress

Finále Muže roku už za pár dní! Představujeme další čtyři finalisty

Vytvořeno dne 25.08.2021

 

Už v pátek 27. srpna proběhne finále 22. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku 2021. Představujeme vám další čtyřku z dvanácti sympatických finalistů, kteří se budou v Náchodě ucházet o titul největšího sympaťáka v republice.

Pro všechny finalisty byly otázky stejné, ale odpovědi se různily. Posuďte sami.

1/Proč jste se přihlásil do soutěže Muž roku?

2/Máte ve finálové dvanáctce nějakého favorita? Koho a proč?

3/ Proč byste měl titul Muž roku 2021 vyhrát právě vy?

4/ Co pro vás znamená mužská krása? Připadáte si hezký?

5/ Jste zadaný? Co si myslíte o nevěře?

Číslo 5 - Zdeněk Piekarz - Podbořany - 26 let

1/ Trochu ze zvědavosti.

2/ Mám, ale neprozradím.

3/ A proč ne?

4/ Jednodušší život.

5/ Ano jsem. Nevěru neschvaluji.

Číslo 6 - Jiří Perout - Město: Rájec-Jestřebí – 22 let

1/ Chtěl jsem zkusit naprosto nový obor - modeling a showbyznys. Také zažít něco netradičního, vystoupit z komfortní zóny a poznat nové lidi. A zatím to vychází perfektně!

2/ Mám tři favority – kamarády. Jelikož mi přijdou jako ideální Muži roku, nejen svým vzhledem, ale i svým chováním a vystupováním. Prozradím, že se jedná o Marka, Romana a Marcela.

3/ Věřím, že Muž roku by měl být gentleman, mít skvělý, přirozený vzhled a vystupování a také věřím, že všechny tyto vlastnosti se mi daří plnit, proto bych měl vyhrát tento ročník soutěže.

4/ Krása je velice subjektivní a zahrnuje celý soubor proměnných. Pro mě krása jak u žen nebo mužů musí být přirozená, ne umělá. Sám sobě si hezký přijdu, ale věřím, že je to zdravá sebedůvěra a opravdu netrávím celé dny před zrcadlem koukáním na sebe.

5/ Zadaný nejsem, na svoji lásku pořád ještě čekám. O nevěře si myslím, že je to jen vyústění problému dvou lidí, bohužel tou nejnešťastnější cestou. Osobně nevěru odsuzuji a nesnáším.

Číslo 7 - Petr Kinský - Brno, ale pochází z malého města jménem Javorník ve Slezsku - Věk: 29

1/ Přihlásil jsem se, protože se mi soutěž líbí svým charakterem. Myslím si, že každý člověk by se měl snažit ze svého života dostat maximum a pro mě je účast v Muži roku jednou z cest, jak toho dosáhnout.

2/ Všichni kluci jsou fajn, každý je něčím výjimečný a má šanci vyhrát.

3/ Muž roku by měl ztělesňovat mužnost a zároveň gentlemanství a s těmito hodnotami se ztotožňuji. Hlavně bych však chtěl být vzorem a inspirací pro ostatní, že pokud chtějí něčeho dosáhnout, musí si věřit a jít za tím.

4/ Mužská krása pro mě představuje soubor vlastností a hodnot, jako atletická postava, fotogenický obličej, zdravá pleť, jiskrné oči, mnohem důležitější je však mužská energie, silné charisma, chuť do života a umění stárnout s grácií. Jsem se sebou spokojený, ale spíš jsou pro mě důležitější vnitřní hodnoty, než to, jestli jsem hezký, protože krása je pomíjivá.

5/ Momentálně vážný vztah nemám. Nevěra je složité téma, nikdo by se jí však neměl dopouštět.

Číslo 8 - Lukáš Vyšehrad - Hradec Králové – 25 let

1/ Do soutěže jsem se přihlásil z důvodu toho, abych poznal nové lidi, nasbíral nové zkušenosti a zážitky. Vzhledem k epidemiologické situaci jsem potřeboval podniknout už nějakou akci a opustit stereotyp.

2/ Vyloženě žádného favorita nemám, myslím, že finálová dvanáctka je velmi vyrovnaná.

3/ Myslím si, že Muž roku by měl nabídnout více než jen předvádění oblečení, měl by být charismatický, příjemně vystupující a hlavně by měl být sám sebou. Myslím si, že tyto požadavky splňuji.

4/ Z mého pohledu je hodně důležité jak fyzické, tak duševní pouzdro. Pro mě je to třeba postava, na které 5x týdně pracuji a z druhé strany to je povaha. Správný muž by měl být charismatický, loajální, obětavý a měla by pro něj být rodina na prvním místě.

5/ V tuto chvíli nejsem zadaný a slovo nevěra nemám ve slovníku.