Hvězda ZOO Lucie Polišenská: O Vánocích jsem se patlala s panem Preissem
Zdroj: herminapress

Hvězda ZOO Lucie Polišenská: O Vánocích jsem se patlala s panem Preissem

Vytvořeno dne 20.12.2022

Oblíbená herečka Lucie Polišenká, hvězda seriálů Slunečná, Zoo, Ohnivé kuře, prozradila, jaké jsou Vánoce u nich doma, na vesnici na statku, kde má stodolu, zahradu a rybník s kapříky. Ráda na Vánoce peče, ale jíst cukroví nemusí.

„Mám nevlastní sestru, která peče úplně dokonale. Má všechno malinké, stejné, všude hvězdičky a další krávoviny. Když ta mi ukáže cukroví, tak mám pak deprese,“ smála se herečka. „Já má ráda klasické věci, perníčky, rohlíčky a linecké. Peče se mnou kamarádka. Třeba z perníku jsem vyráběla například obličeje. Mám ráda Viktora Preisse a jednou jsem dvě hodiny vyráběla z perníku pana Preisse. A kamarádka mi nadávala, at´se přestanu patlat s tím panem Preissem a laskavě začnu dělat ty hvězdičky a houbičky, protože už není čas,“ vyprávěla Lucie Polišenská v Blízkých setkáních na Dvojce.

Na statku Lucie Polišenská pěstuje, co se dá a zavařuje. Přátelé jí říkají velkostatkářka. Má ale vlastní marmelády, kterými zdobí vánoční cukroví. „To jdu do sklepa, mám to vyskládané od leča až po meruňkovou marmeládu a dělám degustační menu. Cukroví pak různě poslepuji. A to je ta nejlepší fáze na světě.“