Janek Ledecký vyráží slavit 60. Hostem koncertů bude i jeho kamarádka
Zdroj: herminapress

Janek Ledecký vyráží slavit 60. Hostem koncertů bude i jeho kamarádka

Vytvořeno dne 01.06.2022

Sarah & The Adams během svého letního akustického turné vystoupí také jako hosté LX Tour Janka Ledeckého. Tuto sérii minifestivalů pořádá zpěvák u příležitosti svých 60.narozenin, protože jak sám uvádí, je pro něho stále největším dárkem, když si může zahrát. 

Zpěvačku a pianistku Šárku Adámkovou pojí s Jankem Ledeckým přátelství, které vzniklo v době, kdy byla členkou jeho kapely. 

"V letech 2015 a 2016 jsem odehrála s Jankem a jeho kapelou dvě neuvěřitelná Vánoční turné, která pro mě byla hudebně i lidsky velmi naplňující. Když mě tedy pozval na LX tour, neváhala jsem a hned souhlasila. Vím, že to celé  bude úžasný zážitek. Společně s Michalem Gregorem už pracujeme na nových aranžích písniček, které normálně hrajeme s kapelou, ale nyní budeme hrát jen ve dvou. Písničky tak dostávají trochu jinou podobu a to mě baví, vznikají zajímavé věci. Také se moc těším na další hosty!" 

Kromě Sarah & The Adams vystoupí na šesti festivalech Ivan Hlas trio a kapela Jonáše Ledeckého Cold Licks. Jonáš Ledecký dodává: “Je nám ctí, zahrát si vedle tak skvělejch muzikantů a především tak báječnejch lidí, jako jsou Šárka s Michalem, Ivan a Janek. S Cold Licks hrajeme teprve krátce a je nám jasný, že by si táta mohl na svoje narozeninový turné pozvat kapely, který přilákaj víc lidí, než my. Už se ale nemůžeme dočkat – bude to nářez."

Termíny koncertů Sarah & The Adams 2022: 29.5. - Teplice, Malá Paříž, 15.hod,9.6.   - Velké Losiny, státní zámek, LX tour, 17.6. - Opočno, státní zámek, LX tour, 26.6. - Teplice, Teplické terasy, 30.6. - Praha, Čapadlo, 8.7.  -  Boskovice festival - s kapelou, 11.8. - Lázně Kynžvart, zámek - LX tour, 14.8. - Děčín, Rogalo DC, 15.hod, 14.8. - Ústí nad Labem, Malý Hamburk, 17.hod, 18.8. - Uherský brod, Panský dvůr, LX tour, 25.8. - Sezimovo Ústí, letní kino, LX tour, 15.9. - Praha, Občanská plovárna LX tour, 25.9. - Bílina, Nedělní Kafáč, 15.hod, 25.9. - Most, Neděle ve středu, 17.hod, 29.9. - Praha, Jazz Dock - s kapelou