Vánoce budou pro herečku Jaroslavu Obermaierovou obtížné! Musí jí pomáhat kamarádi!
Zdroj: herminapress

Vánoce budou pro herečku Jaroslavu Obermaierovou obtížné! Musí jí pomáhat kamarádi!

Vytvořeno dne 04.12.2023

Muzikál Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích s hity Janka Ledeckého se pravidelně hraje v adventním čase v Divadle Broadway. Na jevišti nechybí ani oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová.

„Já už hraji babičku ve Vánočním zázraku 10 let, mám to tady ráda, je tady strašně fajn parta lidí,“ svěřila se Jaroslava Obermaierová a zároveň dodala, že poslední měsíc v roce je pro ni hodně pracovní. "Hraji tady, jezdím do Brna hrát Sladké mámení, takže pendluji mezi Prahou a Brnem, do toho mám ještě několik dní natáčení Ulice, takže se rozhodně nenudím,“ dozvěděli jsme se dále.

A jak oblíbená herečka bude trávit letošní Vánoce? „Nic nestíhám, jsem v jednom kole. Těším se na pár dní volna a klidu. Vánoce u nás nejsou vůbec o dárcích, samozřejmě nesmí chybět kapr, bramborový salát a rybí polévka. Ještěže mám kamarády. Cukroví budu mít od své kamarádky, to opravdu nepeču. A kapra každoročně dostanu na vánočním večírku Divadla Broadway, tak mám hned o starost míň. Zkraje ledna opět začnu točit Ulici a odehraji několik představení,“ dodala závěrem herečka Jaroslava Obermaierová.

Od první premiéry uplynulo již 12 let, muzikál Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích má na svém kontě 150 odehraných repríz, které navštívilo téměř 120000 diváků. Muzikál uvádí Divadlo Broadway až do 7. ledna.  

 

 

 

Default User Image
Anonym, 04.12.2023 09:17
Cukroví ji napece kamaradka kapra dostane na večírku dárky nikomu nekupuje hraje v Praze a Brně do toho točí ulici ale furt si stěžuje že nemá peníze teď mám otázku co ta baba s těma prachama dělá furt maka ale neustále si stěžuje že nemá ani na elektriku to snad není ani možný kam všechny ty prachy za všechny filmy a seriály co za celý život natočila dala ta baba je úplně blbá to si jako myslí že ji někdo bude litovat já ji teda nelituju je ní z baby na blití vždycky když jj vidím v ulici tak je ní z ní špatně se divím že ji ještě z toho seriálu nevyhodili prisavku
Default User Image
Milada, 04.12.2023 13:08
To je hnusne co jste napsali,kolik je vam roku a hak vypadate? Kdybychom vas vdeli nebylo by nam vice spatne
Default User Image
Pavla, 04.12.2023 15:37
Živí syna,který prostě dělat nepůjde prostě mama hotel,ale co mi vadí že paní Obermairová dokáže žebrat a jen si stěžuje na peníze,chtěla bych vidět její měsíční plat,je to vychcaná ženská a myslím že hodně kolegu a kolegyň ji prokoukli...
Default User Image
Libuše Křístková, 05.12.2023 16:46
Její syn je invalidní, pracovat nemůže , ale zřejmě má důchod.
Default User Image
Anonym, 05.12.2023 00:08
koupila si za miliony byt v praze co maji delat duchodci s platem 16000kc je to prase chce jen vyuzivat lidi