Josef Vágner je o Vánocích opatrný.  Jednou mu manželka hodila dárek na hlavu
Zdroj: herminapress

Josef Vágner je o Vánocích opatrný. Jednou mu manželka hodila dárek na hlavu

Vytvořeno dne 15.11.2022

Zpěváka Josefa Vágnera se neptejte, jak se těší na Vánoce. On už totiž Vánocemi intenzivně žije. Od léta plánuje vánoční koncerty a ten v Lucerně, s kolegy Kopečným a Ryšavým a jejich Muzikály Naruby, už má za sebou.

„24. listopadu mám první vánoční koncert v Litvínově v rámci svého vánočního turné a pak zpívám skoro denně a končím 21. prosince, “ nastínil Josef Vágner dění příštích dní při otevřená výstavy vánočních betlémů v Rybné ulici, kde sídlí nezisková organizace Integrace 3P, z.s.  a přiznal, že dárky pod stromeček sice přinese Ježíšek, ale Josef je musí sehnat a hlavně zaplatit. „Nejlepší nápady mám v časovém presu, proto vánoční dárky vymyslím opravdu až na poslední chvíli. Nerad daruji věci, o které si lidé řeknou. S tím mám blbou zkušenost. Žena chtěla jednou nějakou konkrétní žehličku na vlasy, a já měl pocit, že jsem našel ještě lepší a tu jí koupil. Ani ji nerozbalila a rovnou ji dala do bazaru.“

Josefa Vágnera čeká ještě letos velký úkol. Do konce prosince se musí nutně naučit ještě jednu roli v muzikálu Okno mé lásky v Broadway. „Teď tam hraji několik postav, které se prolínají dějem. A minulý týden jsem se dozvěděl, že divadlo potřebuje, abych naskočil ještě do další role, takže hraji a zároveň zkouším a učím se. Tak moje Vánoce budou asi takové: Štědrý den doma s rodinou, druhý den jedeme směr Německo za rodinou mé ženy a 31. prosince už zase hraji v Divadle Broadway,“ uvedl Josef Vágner a dodal, že mimo umělecká prkna nezpívá. Protože jak tvrdí jeho slavný otec: Ticho léčí!