Kouzelné bytosti našich lesů v prvních záběrech! Kdy rodinný film „Mazel a tajemství lesa“ uvidíte?
Zdroj: Bontonfilm

Kouzelné bytosti našich lesů v prvních záběrech! Kdy rodinný film „Mazel a tajemství lesa“ uvidíte?

Vytvořeno dne 05.06.2021

Přesně na Den dětí zveřejnil režisér Petr Oukropec oficiální upoutávku ke svému rodinnému filmu „Mazel a tajemství lesa“. Vedle lidských hrdinů se zde v prvních záběrech představují i kouzelné lesní bytosti, které ožívají, když se nedíváme. Premiéra prázdninového dobrodružství z letního tábora bude 8. července 2021.

Zdroj: Bontonfilm

Městský kluk Martin s přezdívkou Mazel musí z donucení na letní skautský tábor pod stan. Mnohem radši než přírodu má svůj telefon a celý tábor je pro něj jen trapárna. Právě on ale objeví tajemné lesní bytosti různých velikostí a tvarů a uzavře s nimi dohodu. Nejdřív mu pomáhají uspět v táborové hře a získat uznání, nakonec ale musí společně s ostatními vyřešit mnohem důležitější a náročnější úkol.

Hlavní dětské postavy hrají Sebastian Pöthe a Josefína Krycnerová, v rolích dospělých se jako vedoucí a rodiče objeví Vasil Fridrich, Aleš Petráš, Kristýna Boková nebo Ester Geislerová. Snímek vzniknul podle scénáře Kateřiny Kačerovské.

„Mazel je letní film s prázdninovou atmosférou. Na natáčení jsme měli svůj vlastní opravdový tábor a všichni jsme velmi brzy přestali vnímat rozdíly mezi natáčením a hrou, mezi skutečnými vedoucími a těmi hereckými, takže jsme pak vlastně točili jeden opravdový oddíl,“ říká režisér Petr Oukropec