Kriminalistka a psycholog. Zuzana Kajnarová se ve Specialistech potkala se svým manželem
Zdroj: herminapress

Kriminalistka a psycholog. Zuzana Kajnarová se ve Specialistech potkala se svým manželem

Vytvořeno dne 12.04.2024

Herečka Zuzana Kajnarová je nezanedbatelnou součástí týmu Specialistů už několik sezón. Ještě nikdy si v nich nezahrála s manželem, hercem Romanem Říčařem. Povedlo se to až nyní, kdy si Říčař zahraje roli psychloga. 

Netrvá to dlouho a také nová posila týmu Specialistů, kapitán Petr Hájek (Vojtěch Vodochodský), musí řešit případ, jenž má pro něj osobní rovinu. Dostane totiž anonymní vzkaz, že jeho bývalá spolužačka ze střední školy Sára Winterová byla zavražděna. Brzy zjistí, že je Sára opravdu mrtvá, ale oficiální verze tvrdí, že šlo o sebevraždu.

Důvodem měly být její deprese z toho, že nedokončila lékařskou fakultu a nestala se úspěšnou lékařkou jako její otec Jan (Martin Zahálka). Petrovi se zdůvodnění nezdá a rozhodne se vše osobně prověřit. Například také u psychiatra (Roman Říčař), ke kterému jeho kamarádka docházela. Postupně tak za pomoci kolegů odhalí pravý důvod kamarádčiny smrti a také toho, komu stála v cestě. 

Další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Vedlejší účinky se diváci mohou těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

 

 

 

 

Default User Image
Novotná , 12.04.2024 14:25
Proč skončil Marek Lambora ve Specialistech ,Vodochodský se tam nehodí na ,Čt 1kriminálka ted má přednost ,