Lesbická erotika v Like House! Influencerky to pořádně rozjely
Zdroj: TV Prima

Lesbická erotika v Like House! Influencerky to pořádně rozjely

Vytvořeno dne 08.12.2021

Ve vile Like House bylo pořádně dusno. Vilu navštívila influencerka Ema Lacová, kterou na Instagramu sleduje přes sedmdesát tisíc fanoušků a hned se rozjela velká party, která vyústila ve žhavé scény.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Na Instagramu se věnuju hlavně lifestylu, mému životu, módě, make-upu, kamarádům,“ představila se Ema, která před několika měsíci vydala singl s názvem Skromná. Ema mezi influencery zapadla velmi rychle.

Při hře „flaška“ zadala Ema úkol Anastázii. „Pustíš nějakou strašně sexy muziku a musíš mi patnáct sekund dělat lap dance. A musíš zapojit i svoje prsa.“ Obě dívky posilněné alkoholem si tanec na klíně náramně užily. „Můj vrchol večera! Má kozy jako zvony,“ zhodnotila spokojeně výstup Nasti Ema. 

Více alkoholu způsobilo ještě větší uvolněnost ve vile Like House. Na řadu přišel další úkol. Opět od Emy směrem k Anastázii. „Deset vteřin mě budeš líbat,“ přikázala Ema. „Když jsem sem šla a dělala si prdel z toho, že jsem štětka, tak jsem nevěděla, jak to dopadne…“ smála se uvolněná Anastázie. Dívky si i svůj druhý výstup náramně užily. „Neměla bych problém se vyspat ani s Nasťou ani s Jakubem,“ zhodnotila divoký večírek Ema.