Lucie Bílá vtáhla syna do byznysu. Nový klip s Pokáčem je jeho práce
Zdroj: herminapress

Lucie Bílá vtáhla syna do byznysu. Nový klip s Pokáčem je jeho práce

Vytvořeno dne 14.08.2021

Píseň s názvem „Dobrý kafe“, kterou pro Lucii Bílou napsal Pokáč, dostala vizuální podobu a videoklip se ihned po vydání stal hitem YouTube. Za produkcí videoklipu stál syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl společně s Hanou Urbánkovou.

„Toužila jsem po písničce, která by vystihovala můj život v přítomnosti. Pokáč byl pro mne jasná volba, je rychlý, umí věci pojmenovat, a navíc ho mám ráda. Stačilo nám jedno setkání a písnička byla na světě. Pak putovalo vše do rukou mého producenta Dalibora Cidlinského a výsledek předčil i má očekávání. Jediný oříšek bylo počasí na natáčení videoklipu. Přála jsem si točit v přírodě, aby měla písnička prostor, lehkost, atmosféru svobody, kterou v sobě teď cítím, ale příroda se rozhodla zahnat nás domů, kde nepršelo. Nakonec jsem byla i za to vděčná. Patrik Černoch a můj syn Filip Kratochvíl natočili přesně to, co písnička potřebovala. Mám radost a těší mě, že se píseň líbí,“ dodává k novému singlu a videoklipu Lucie Bílá.

Za produkcí videoklipu stál syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl společně s Hanou Urbánkovou, kameru a střih obstaral Patrik Černoch. O výslednou podobu nahrávky se postaral jeden z našich nejúspěšnějších producentů, který stojí například za hity Marka Ztraceného, Xindla X nebo i Jarka Nohavici a mnoha dalších. V písni Lucie zpívá: „Už nechci řvá, chci radši zpívat, na hvězdy se dívat a dobrý kafe pít…“