Výjezdní zasedání  Divadla Broadway: Jaká byla docházka?
Zdroj: herminapress

Výjezdní zasedání Divadla Broadway: Jaká byla docházka?

Vytvořeno dne 14.08.2021

 

Tradiční vánoční večírek Divadla Broadway se kvůli pandemii loni nekonal, a proto byli umělci rádi, že se mohli v Creperii U slepiček v Průhonicích zúčastnit letní „narozeninové“ party. Oblíbená průhonická palačinkárna totiž oslavila 20 let své existence.

Letní party si nenechali ujít Leona Machálková, Karel Vágner s manželkou, Aleš Háma s manželkou, Bohuš Matuš s manželkou a dcerou, Karolina Gudasová, Michaela Gemrotová s manželem, Ali Amiri, Vlasta Peterková, Josef Vágner, Petr Kolář, Marian Vojtko, Markéta Procházková, Bronislav Kotiš, Lucia Molnárová, Peter Pecha a mnoho dalších.

Mezi přítomnými nechyběla jedna ze stálic souboru Divadla Broadway, herečka Ivana Jirešová„Moc si to tu užívám. Po dlouhé době vidím některé kolegy a kamarády, které jsem dlouho neviděla. Je tady spousta dobrého jídla a pití, takže jsem maximálně spokojená,“ popsala průběh oslavy 20. výročí restaurace.

Se skvělou náladou, synem Jardou a psíkem Vašíkem dorazila Jaroslava Obermaierová, kterou zdobí krásné opálení z nedávné dovolené v Maďarsku. „Mám to tady U slepiček ráda a je fajn, že můžeme dneska sedět venku a hlavně, že neprší. Příští týden už začínám natáčet Ulici a těším se, až začneme na Broadwayi hrát,“ dozvěděli jsme se od herečky, kterou vídáme pravidelně v muzikálech Mýdlový princ a Kvítek mandragory.

Na hvězdné party nechyběla ani Jovanka Vojtková se syny Bertíkem a Adamem, která prozradila průběh letošních prázdnin. „Léto trávíme pracovně. Pepa je na šňůře s Kabáty. Letos letní dovolenou nestihneme, ale podnikáme s našimi dětmi výlety po Čechách,“ sdělila Jovanka Vojtková.

Nešlo si nevšimnout, že zpěvák Bohouš Josef zhubnul a je ve výborné kondici. „Za rok a půl jsem zhubnul asi 10 kg. Měsíčně nachodím okolo 270 km, nejraději s manželkou Alenkou a naší retrívřicí Sheilou,“ pochlubil se Bohouš Josef.

V průběhu večera se vybralo 20.000 Kč, které poputují na účet psího útulku.

Pro nadcházející sezónu připravilo Divadlo Broadway na 30.9. premiéru muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská.