Lucie Vondráčková září! Může za to láska nebo rekordní Vzkaz v láhvi?
Zdroj: herminapress

Lucie Vondráčková září! Může za to láska nebo rekordní Vzkaz v láhvi?

Vytvořeno dne 06.10.2021

Lucie Vondráčková je sice na úspěch svých videoklipů zvyklá, (klip Milovaní v režii Terezy Hirsch sklízí úspěchy na mnoha světových festivalech), její poslední počin ale trhá snad všechny rekordy. Vzkaz v láhvi totiž sklízí jeden úspěch za druhým. 

Když si za prvních 24 hodin video k její nové baladě Vzkaz v láhvi pustilo téměř třicet tisíc lidí, byla Lucie Vondráčková určitě ráda. Zvlášť když se vyšplhal na cely týden na první místo v trendech ČR. Tam ho paradoxně vystřídal hned další muzikantský počin Lucie. Tentokrát s rapperem Raegem. Asi netušila, že bude okupovat  první místo v trendech měsíc téměř bez přestávky.“Mám ohromnou radost, z toho, že se u Vzkazu v láhvi propojila jak skvělá muzikanská a textařská práce, tak i poctivá filmařina, že se líbí jak fanouškům, tak kolegům z branže. Baví mě posouvat své vlastní hranice. Jak ve zpěvu, tak v tvorbě celkově,” říká oblíbená zpěvačka a herečka v jedné osobě. O Lucii se ví, že svým fanouškům na sociálních sítích odpovídá a bere v úvahu jejích reakce. Komentáře pod videoklipem Vzkaz v láhví ji musely hřát u srdíčka.

Vzkaz v lahvi se dlouho držel mezi nejvyhledávanější videoklipy na Youtube, během měsíce ho navíc zhlédlo přes 600 tisíc lidí. A ti chválou rozhodně nešetří! 

“Musím opět smeknout svůj pomyslný klobouk. Poslouchám vás, paní Lucie,  již od dětství a s každou další novou písničkou se mi zarýváte víc a víc do srdíčka. Opět nádherná písnička, nádherný videoklip a vám to neskutečně sluší! Mám husí kůži a s každým dalším poslechem se mi tato písnička stále více a více líbí,” vzkázala Vondráčkové jeden z jejich fanoušků. A nebyl sám. 

“Nádherná písnička, až jsem se zastavila a koukala na ni se zatajeným dechem,” přečetla si Lucie v komentářích pod videoklipem.