Martin Zounar přiznal: Byl jsem tlustej jako prase! Bobo Švarc z Ordinace má ještě jeden problém
Zdroj: herminapress

Martin Zounar přiznal: Byl jsem tlustej jako prase! Bobo Švarc z Ordinace má ještě jeden problém

Vytvořeno dne 11.06.2021

Pohublý Martin Zounar nechyběl na křtu dětské knihy Regáči, kterou vydal Nadační fond Regi Base I. V její audio verzi herec propůjčil mužský hlas dospělým hrdinům. Práce na natáčení audio knihy byla výzva, protože herec je lehký dyslektik a se čtením má občas problémy.

Mám za sebou desítky hodin opravdu krásné dabingové práce, tak to mám nacvičené. Ale jenom něco jen tak načíst, z toho bych měl hrůzu. Je o mně známo, že miluji Mc Baina a proto mi nabízeli načtení jeho knihy, ale odmítl jsem! Přitom jsem se ptal excelentního „čteče“ Martina Stránského, jak to dělá. Poradil: ,Vezmeš knihu a čteš a čteš.´ Někdy si člověk musí přiznat, že na některé věci nestačí a pak se mu hodně uleví.“

Martin Zounar si po letech přiznal také další věc. Je obézní a musí s tím něco dělat! Dlužno říci, že ho k tomu tak trošku dokopala i jeho přítelkyně Kačka.

„Uvědomil jsem si, že jsem obézní. Ne nějakých 5 kilo, které musím dát dolů, abych se vešel do obleku na karlovarský festival, ale že jsem tlustej jako prase. Nosil jsem crocsy, tepláky, nějaké kraťasy, funěl jsem, nikam jsem se nevyškrábal. Nezáleželo mi na tom. Životní styl na prd. A jak bylo koronavirové volno, valil jsem se od ničeho k ničemu. Až mi moje Kačka řekla, ať už začnu konečně něco dělat. Tak jsem začal na Instagramu vařit. Také jsem si zašel za obezitologem na radu, cvičím a hlídám si kalorie. První měsíc to hodně bolelo, ale kila jdou dolů. Ještě musím shodit tak 8-10 kilo. Ale už teď mohu říct, že si na něj vidím,“ smál se energií nabitý Martin Zounar.

Martin Zounar je zvědavý, jak bude pokračovat Ordinace v růžové zahradě, jejíž natáčení začne v létě. Zounarův  Bobo Švarc je zajetá postava a nyní přijde na plac úplně jiný člověk, v kterém si fanynky najednou také připomenou mladého „Zounyho“ z dob seriálu Chlapci a chlapi.

„Možná se setkám s negativní reakcí, ale kluci by na vojnu měli chodit. Můj názor má co dělat s respektem, se smyslem pro povinnost, řádem, zodpovědností a kamarádstvím. Já jsem byl na vojně v AUSu, nade mnou spal Petr Rychlý, vedle byl Zbyšek Pantůček, Honza Adam, Láďa Cigánek… Stalo se, že jeden člověk začal dělat nesmysly a trpěla tím celá cimra. Museli jsme se mezi sebou domluvit, abychom mohli fungovat,“ vysvětlil svůj postoj Martin Zounar a pak si dodatečně vzpomněl: „Ještě byl s námi na vojně Míra Táborský, ten si hodně četl a recitoval a my s Petrem Rychlým zase chodili na pivo.“

 

 

 

Default User Image
Eva Vítová, 12.06.2021 14:38
Vím podle sebe, že má správný přístup!!!! VADÍ mi, jak vypadám, CHCI zhubnout !! To je přece to nejdůležitější! konstatování faktu. Moc mu fandím !!!
Default User Image
hrdý, 12.06.2021 16:53
tak ti držím pěsti. ale zounarovi nebudu. nerad dělám zbytečný věci. ;o)
Default User Image
hrdý, 12.06.2021 20:37
líbí se mi tvoje argumentace. ;o) že by bukanýrskej kroužek vševědělů? ;o) naštěstí si neužil ten nejhrubší kalibr. bejt podle tebe bekanej bych fak nevydejchal. ;o) inženýre.
Default User Image
hrdý, 12.06.2021 20:40
a díky, že si to vysvětlil, někdo by si třeba moh myslet, že to je hodně povedená sebekritika. ;o)) ty si ale zoufalec! ;o) hodně štěstí do života, protože ty ho fak budeš hodně potřebovat.
Default User Image
Monika Papežová, 13.06.2021 09:50
Moc mu fandím a vlastně každému, kdo něco takového dokáže, tak proč se pořád všichni musíme jen navzájem urážet. Martine, držte se, moc Vám to sluší. Ostatní co remcají, jenom závidí. Závist je u našeho národa na 1. místě, tak se těma hloupýma řečičkama netrapte. Ode mne jasně palec nahoru.