Milan Peroutka se blýskl písničkou od Olympicu. Jak je na tom se zkoušením nového muzikálu?
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka se blýskl písničkou od Olympicu. Jak je na tom se zkoušením nového muzikálu?

Vytvořeno dne 26.09.2022

Zpěvák Milan Peroutka zazpíval seniorům v domově v Libině písničky od skupiny Olympic. Nejen proto, že ve slavné kapele hrál i jeho táta, ale také proto, že ho v Divadle Broadway čeká premiéra muzikálu Okno mé lásky s písněmi legendární skupiny.

Apl_Bann_Sanov

„Olympic slaví 60. narozeniny a senioři, kteří sedí v sále Domova seniorů Libina, na nich vyrostli. Myslím, že je tím potěším. Písničkami od kapely Olympic teď žiji. Ke zkoušení muzikálu jsem se dostal později, mám individuální taneční tréninky a učím se z videí. Je to krásná role. Dostal jsem tu šanci po Adamovi Mišíkovi, který měl moji roli hrát. Ale nehledejte za tím nic senzačního. S Adamem jsme o tom mluvili, známe se spolu skoro dvacet let a bylo pro mne důležité, abych věděl, že jdu do kolektivu, který mě tam přivítá a abych měl i čistý štít, před tím, koho střídám,“ uvedl Milan Peroutka na setkání s vítězkou projektu Pošlete vzkaz příběhem.

Také Milanovi Peroutkovi jeho prarodiče předávali jen to dobré. „Maminka od taťky je v podobném domově, jako je Libina. Už jí to moc nemyslí a nejvíc ji potěšíme, když ji vozíme v kolečkovém křesle. A druhá babička se těší dobrému zdraví a ano, je to ta, která mi v začátcích mé pěvecké kariéry vedla sociální sítě a svérázným způsobem komunikovala s mými fanynkami. Určitě z mé sociální sítě ví, že jsem teď tady, na Moravě. Mám je obě moc rád.“