Milan Peroutka se pochlubil chovatelskými úspěchy. Na zahradě má malé hospodářství
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka se pochlubil chovatelskými úspěchy. Na zahradě má malé hospodářství

Vytvořeno dne 26.03.2021

Doslova pár dní po 31. narozeninách dorazil zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka do opuštěného Divadla Broadway, kde má nazkoušený muzikál Láska nebeská. S několika hereckými kolegy se zdokonaloval v pořizování velikonoční výzdoby.

„Mám tradice rád, ale třeba pomlázku si uplést neumím. Přiznám, musím jí vždycky koupit. Ale i s ní se musíte naučit pracovat. Před dvěma roky jsem jel ke své seriálové ségře Františce, Viktorce Rybové a na velikonoční koledu. Zlískal jsem jí tak, až chudák brečela. Vůbec mi nedošlo, že ten svátek je tak agresivní. Abych to odčinil, nechal jsem se od ní zlískat taky. To se jí ulevilo. Od té doby vím, že s hodovačkou musím opravdu zlehýnka,“ smál se Milan Peroutka mezi zdobením velikonočních vajíček.

Přiznal, že vajíčka má rád. Možná i proto, že doma má šest slepic a čerstvá vejce jsou vždy k mání. „Přestože jsem Pražák, chováme slepice. Nemám je v obýváku, to zase ne, ale u domu máme zahradu. Když ti náhodou něco projde v lednici nebo ztvrdne chleba, všechno snědí. Nemáme pocit, že něco vyhodíme. A dají ti za to vajíčka. Jsou to úžasná a praktická zvířata,“ vychvaloval Milan Peroutka opeřence. Proč ne, vždyť po vajíčkové pomazánce nebo chlebu s máslem, se solí a vajíčkem se frontman kapely Perutě může utlouct. A nejen o Velikonocích.