Kladno míří do semifinále. Nad Slávií zvítězilo 4:2
Zdroj: Rytíři Kladno

Kladno míří do semifinále. Nad Slávií zvítězilo 4:2

Vytvořeno dne 25.03.2021

Kladno zvládlo odvetu na ledě pražské Slavie příkladně a po výhře 4:2 je pouhé jedno vítězství od postupu do semifinále. Rytíři se dostali do vedení díky dvěma přesilovkovým trefám ve druhé třetině. V závěrečném dějství se pak dvakrát prosadil navrátilec do sestavy Patrik Machač a sešívání už jen dokázali snížit. Kladeňáci tak vedou ve čtvrtfinále 3:1 na zápasy a už v pátek na domácím ledě můžou sérii ukončit.

Komentáře trenérů

Slavia: Pavel Kolařík: Neměli jsme tak aktivní vstup do zápasu jako minule a neměli jsme ani takový pohyb. Třetina skončila 0:0. Druhá se nám vůbec nepovedla a soupeř bohužel odskočil o dva góly. Ve třetí třetině jsme to trochu otevřeli a za každou cenu jsme chtěli dát gól. Bohužel jsme dostali na 0:3 a až potom jsme dvakrát skórovali. Dnes to bohužel nestačilo. Série pro nás ale nekončí, jedeme se o to na Kladno porvat.

Kladno: Jiří Burger: Určitě jsme do utkání chtěli vstoupit lépe než včera, což se nám podařilo. Ve druhé třetině jsme hráli nejlepší úsek zápasu. Vytvořili jsme si víc šancí, asi i víc než jen na dva góly. Ve třetí třetině, když jsme vedli, jsme se trošičku zatáhli a výsledek jsme ubránili.

Uveřejněno se souhlasem Rytíři Kladno tiskové oddělení