Miroslava Etzlera a Martina Pechláta se utopit nepodařilo. Focení pod vodou si užívali
Zdroj: herminapress

Miroslava Etzlera a Martina Pechláta se utopit nepodařilo. Focení pod vodou si užívali

Vytvořeno dne 21.06.2022

Dva skvělí čeští herci Miroslav Etzler a Martin Pechlát oblékli košile, obleky i kravaty a jali se potopit pod vodní hladinu. V čestlickém aquaparku totiž fotili plakát na novou komedii Divadla Metro Cravate club. Fotografka Lucie Drlíková, která je specialistkou na tento druh snímků si spolupráci s oběma umělci velmi pochvalovala.

„Dělal jsem už ledacos, ale pod vodou vážně nefotím každý týden. Paní fotografka nás na začátku krátce instruovala, co dělat, jak se chovat, abychom se neutopili a fotky vypadaly přirozené. Pak jsme se už jen s Martinem převlékli do slušivých obleků a hráli jsme si na vodníky. Několikrát jsme se ponořili do osmimetrového potápěčského bazénu,“ prozradil Miroslav Etzler.

„Neměl jsem z toho obavy, jen jsem si říkal, aby nebyla voda moc studená. Nakonec byla příjemně teplá. Ovšem vodu jsme měli dole i nahoře. V momentě, kdy jsme začali s focením se totiž spustila venku bouřka a obrovská průtrž mračen, takže my ve vodě a po skleněné střeše aquaparku stékaly provazy vody,“ poznamenal Martin Pechlát.

„Pánové byli skvělí. Trochu jsem si říkala, aby je to nějak nenudilo a ono naopak. Je to po chvíli začalo bavit a měla jsem pocit, že se chtějí stále potápět a vymýšlet další a další varianty. Byla to pohoda a radost,“ podotkla fotografka Lucie Drlíková.

Pražská premiéra mistrně napsané komedie Fabrice Roger-Lacana Cravate club v pražském Divadle Metro bude 15. října. A protože jde o velmi netradiční příběh, musí být netradiční i vizuál k nové divadelní hře.

A o čem že komedie Cravate club je?
Architekty Bernarda a Adriena spojuje pevný přátelský vztah. Jsou partneři ve firmě, které se dobře daří. Jaký kolotoč neuvěřitelných situací se však může roztočit ve chvíli, kdy jeden z nich z podivuhodných důvodů nemůže přijít na oslavu kulatých narozenin toho druhého? To vám prozradí báječná jízda. Svižná, zábavná i nebezpečná….