Módní policie: Daniela Peštová šlápla vedle! To se opravdu nepovedlo!
Zdroj: herminapress

Módní policie: Daniela Peštová šlápla vedle! To se opravdu nepovedlo!

Vytvořeno dne 17.06.2024

V pražské O2 Aréně proběhlo světové finále Elite Model Look, které každoročně navštíví i české celebrity. V minulosti tento svátek modelingu hostil Pražský hrad, kde se to krásnými šaty jen hemžilo. Dokáže sportovní hala zachovat stejnou laťku luxusu a nápaditosti? Schválně mrkněte na naši módní polici a posuďte, jak se to letošním hostům povedlo.

Moderátorka Zorka Hejdová se zahalila do černého šifonu. Díky němu měla průsvitné rukávy i sukni až na zem. Outfit působil slušivě a zajímavě. Moc se nám líbí i výrazné líčení a jednoduchý účes. Skvěle Zorka zvolila i šperky, výrazné náušnice a prstýnky byly dobrou volbou.

Bývalá vítězka Barbora Černá oblékla neobvykle střižené krátké zelené šaty na jedno rameno s dlouhou vlečkou. Šaty vypadají opravdu luxusně a výběr musíme pochválit! K tak výrazným šatům je dobře zkombinované i jemné líčení a účes.

Modelka Daniela Peštová svůj outfit poměrně odbyla. Ležérní halenka, zvonové kalhoty a dvouřadové sako patří spíše do kanceláře než na večerní příležitost této velikosti. Pochválit však můžeme za líčení, účes a decentní šperky.

Moderátorka a modelka Gabriela Lašková si pár týdnů před porodem přišla užít společenský večer. Oblékla jednoduché plisované béžové šaty, které krásně zvýraznily její rostoucí bříško. Při výběru bylo pro Gábinu určitě hlavní kritérium pohodlí, které tyto šaty splnily a moc jí slušely.

Moderátorka Eva Hecko Perkausová tentokrát šlápla vedle, ač to u ní nebývá zvykem. Zvolila stříbrné velmi krátké šaty s vycpávkami na ramenou. Kdyby šaty byly delší, tak bychom na nich neměly co vytknout. Co Evě ale nemůžeme odpustit je kombinace výrazné čelenky, kabelky a sandálků, tady to opravdu vůbec neladí.

Herečka Hana Vágnerová vypadala naprosto skvěle! Na jejím outfitu není jediná chyba a je to dokonalost od hlavy až k patě. Bílé šaty na jedno rameno se zajímavou aplikací na předním díle byly moc hezké. Naše bonusové hvězdičky musíme Hance dát i za perfektní make-up, účes, šperky, psaníčko i střevíčky.

Modelka Michaela Kociánová dorazila v korzetových dlouhých šatech s aplikací z kamínků na předním díle. Šaty působily nudně až usedle. Dobře nevypadá ani náhrdelník, který se bije s kamínkovou aplikací. Pochválit můžeme jemné líčení, které Míše sluší.

 

 

 

Default User Image
Pavla, 17.06.2024 09:02
Bože kdo to hodnotil. Většina z hodnocených žen má špatně zvolenou obuv, šperky, psaníčka, líčení i účes. O údajně skvělých modelech by se taky dalo polemizovat. Je to celé bída, obstojně vypadá jen Peštová, i když je mimo dress code, ale jaký byl se nepíše.
Default User Image
Anna, 18.06.2024 10:26
Peštová je katastrofa a velmi to sluší Michaele Kociánové. Samozřejmě, každý máme svůj vkus.