Smetana s výstřihem až na pupík, božská Dara a na oblek Krajča si názor udělejte sami
Zdroj: herminapress

Smetana s výstřihem až na pupík, božská Dara a na oblek Krajča si názor udělejte sami

Vytvořeno dne 25.11.2023

Poslední listopadový pátek patřil Českým Slavíkům 2023 a my byli u toho! Pojďte se s námi podívat s jakými outfity chtěly české a slovenské celebrity zazářit. Viděli jsme opravdu pěkné kousky, ale někteří tentokrát šťastnou ruku neměli.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins ví, jak oslnit. Její růžový, zajímavě střižený kostýmek s výrazným výstřihem a širokými nohavicemi jí padl jako ulitý. Stříbrné šperky se zelenými detaily outfit skvěle doplnily a Dara vypadala opravdu božsky. Nemáme co vytknout!

Za to herečka Patricie Pagáčová šlápla vedle. V černém průhledném topu s hvězdičkami a nabírané sukni vypadala, že má pár kilo navíc. K modelu se nehodila ani béžová kabelka.

Zpěvačka Markéta Konvičková zvolila růžové šaty na jedno rameno s výraznými mašlemi. Stříbrné šperky a střevíčky k šatům skvěle ladily. Jediné, co bychom vytkli, že by stačila mašle jen jedna.

Zpěvačka a rapperka Sharlota dorazila ve výrazné žluté. Zajímavě střižené šaty odhalující jedno rameno i nohu byly výbornou volbou. Lodičky, psaníčko i líčení ve stejném tónu žluté celkový vzhled jen podtrhly. Skvělá práce!

Zpěvačka Lucie Bílá vsadila na bílou. Šaty ke krku s vysokým rozparkem působily elegantně, ale šperk se zlatým zdobením a stříbrné střevíčky k sobě neladí. Celkový dojem kazí i spodní prádlo, příště bychom doporučili zvolit tělovou barvu podprsenky.

Zpěvačka Monika Absolonová dorazila také v růžové. Úzké šaty s výraznou aplikací na rameni vypadaly skvěle a zdůrazňovaly její velmi štíhlou postavu. Chválíme i stříbrné šperky a střevíčky!

Herečka a zpěvačka Eva Burešová si vybrala červené korzetové šaty s nařasenými rukávy, které vypadaly parádně. Jemný make-up a výrazné náušnice byly také dobrou volbou. Outfitu tleskáme!

Zpěvačka Lucie Vondráčková oblékla šaty jako pro princeznu. Stříbrná barva, průhledný dekolt a vysoký rozparek. Trochu mimo je psaníčko a stříbrné střevíčky už jsou taky moc.

Teniska Petra Kvitová zvolila černé dlouhé šaty s průhledným vzorem odhalující spodní prádlo. Petra vypadá spíše jako v noční košilce. Co se nám ale líbí jsou šperky a stříbrné sandálky.

Zpěvačka Ewa Farna oblékla bílý top s rolákem a dlouhými rukávy a k tomu bílé kalhoty se zajímavým řasením v pase a širokými nohavicemi. Model se nám velice líbí a skvěle jej doplňuje růžová kabelka. Ewě musíme pochválit i líčení a parádní účes!

 

 

 

Default User Image
Pavel, 25.11.2023 08:18
Krajčo šel za bukvici. Že by změnil orientaci ? To je teď velká móda. Rusáci jim říkají "goluboj" - modrý .
Default User Image
Týna, 25.11.2023 08:43
Kračo se pomátl, to snad ani není možné, jak se "vyparádil"! Jak jsem mu fandila, tak klesl na bod mrazu.
Default User Image
Petr , 25.11.2023 09:01
Vrchol dekadence. Zrušit bez náhrady, stejně to nic nevypovídá o české hudební scéně, jen o aktérech a není to nic lichotivého.
Default User Image
Anonym, 25.11.2023 12:07
Mě tedy připadá, jak kamarádka Julie Roberts z filmu Pretty Women.