Nejen Veronika Žilková si užívala party s nejlepším výhledem v Praze. Kdo se přidal?
Zdroj: herminapress

Nejen Veronika Žilková si užívala party s nejlepším výhledem v Praze. Kdo se přidal?

Vytvořeno dne 23.06.2020

Tančící dům, architektonický unikát v srdci Prahy, slaví 30 let od počátku své realizace a při této pří-ležitosti měli hosté VIP Dancing House  – Million Dollar View Party možnost projít si stavbu od střechy po sklep.

Historicky poprvé bylo možné nahlédnout do systému vzduchotechniky či topného systému domu. Ikonu české porevoluční architektury si prohlédli v doprovodu VIP hostů, mezi kterými nechyběla he-rečka Veronika Žilková s dcerou Agátou Hanychovou, ale ani MMA fighter Karlos Vémola, skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič bauer, herec Lukáš Bech, česká rally závodnice Ollie Roučková či krásné missky. Atmosféra na večírku byla zalita energií díky kolumbijské zpěvačce a tanečnici Chika Toro, která se dělila o pódia s uznávanými umělci jako je například Popek Monster a Silvestre Dangond.

Příležitost prozkoumat technické zázemí a další nepřístupné prostory včetně nové vyhlídky a vnitrobloku ikony české porevoluční architektury má široká veřejnost již od 9. června až do 31. srpna 2020.

„Prohlídka technického zázemí a nepřístupných prostor začíná v Galerii Tančící dům a vstupné na „Technický okruh“ je zahrnuto v rámci vstupného na výstavu Bořka Šípka „Retrospektiva“. „Technický okruh“ má celkem osm částí a začíná ve druhém podzemním podlaží, kde je strojovna a končí na střeše. Lidé budou moci nahlédnout i do hotelových pokojů a otevřena je i nová terasa s neobvyklým vý-ledem na Pražský hrad, která nabízí i pohled do vnitrobloku na byt, kde roky žil bývalý prezident Václav Havel,” vysvětluje ředitel galerie Tančící dům, Robert Vůjtek.

Pokračovat budou i letní párty plné energie na střeše Tančícího domu můžete navštívit každý pátek, které mu jistě vrátí, co mu korona vzala. Můžete se těšit na vystoupení například DJs a moderátorů Expres FM, Roxtara s Adolfeenem, Varhana Orchestroviče Bauera, MMA fightery a celé řady dalších, léto je dlouhé…