Neshody Josefa Vágnera se svým slavným otcem. Prý je to občas na ostří nože
Zdroj: herminapress

Neshody Josefa Vágnera se svým slavným otcem. Prý je to občas na ostří nože

Vytvořeno dne 01.06.2022

Zpěvák a herec Josef Vágner vysvětlil letité neshody se svým otcem Karlem Vágnerem. Prozradil také, jak to chodí v jeho česko-německém manželství

„S tatínkem je to občas na ostří nože. Už s rodiči nebydlím, ale odjakživa jsem s tátou spolupracoval, nahrával jsem u něj ve studiu a nahrávám dodnes. Tím, že k sobě máme blízko, byly naše tvůrčí diskuze o výsledku o to vyostřenější a bez jakýchkoliv ostychů. Ale to je dobře, věci se mají říkat tak, jak je člověk cítí. Tátovi jsem vždycky názor řekl, ale pokaždé mi bylo vysvětleno, že ten jeho je správný. Jeho odpověď vždycky byla: Prosím tě, nechoď proti hitu!“ říká Josef Vágner Honzovi Dědkovi v jeho pořadu.

Pepa Vágner je zřejmě zvyklý ustupovat, a zdá se, že ústupky vedou i ke spokojenému životu s německou manželkou Marlene.  „Ženu jsem sehnal v Praze. Byli jsme kamarádi. Znali jsme se, až jsme na sebe zbyli. Jednou mě pozvala na jejich rodinnou událost. Byl to trošku nátlak, a tak jsem šel. Bylo to loučení jejích rodičů z ČR, odstěhovali se a ženu mi tady nechali. Doma to máme multi-kulti,“ vysvětlil, jak přišel ke své manželce.

„Když se nám narodila dcera, žena, která potřebuje mít naplánováno hodně dopředu, rozhodla, že dcera bude chodit do německé školy, protože je Němka. A když jsem si dovolil namítnout, že je poloviční Češka, protože já jsem zase Čech, tak mi vysvětlila, že to tak není, protože já jsem čtvrteční Řek. Takže to dítě je víc německé než české,“ svěřil se Vágner s tím, že musel manželčinu teorii uznat, protože má skutečně předky v Řecku. Celý rozhovor sledujte dnes v 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.