Natálka Grossová skončila za barem. Přišla o práci?
Zdroj: herminapress

Natálka Grossová skončila za barem. Přišla o práci?

Vytvořeno dne 22.09.2022

Zpěvačka Natálie Grossová názorně předvedla, že by se dovedla uživit i jinou prací, než je zpěv. V předvečer premiéry muzikálu Doktor Faust v Divadle Na Maninách si odskočila do baru.

Natálka Grossová má zlato v hrdle, ale má také šikovné ruce. Za barovým pultem zkušeně připravila drink, jehož základem jsou džusy, sirupy a trochu rumu. „Zůstala jsem stylová. Stejně jako Doktor Faust míchám, přidávám ingredience, je to chemie. Pijana nečeká žádná smlouva s ďáblem, ale když to přežene, tak spíš pořádná opice,“ smála se Natálka a hned vybalila recept. „Smícháte: 0,02 Mango sirup, 0,02 Limetkový sirup, 0,04 Rum, 1 dcl. Mango džus, 1 dcl. Ananas džus. Do šejkru dáme led, přidáme ingredience a celé šejkrujeme, pak naléváme do sklenic s ledem, ozdobíme plátkem pomeranče a limetky,“ dělala chutě zpěvačka.

Jestli drink odpovídá správným nutričním hodnotám, Natálka nekomentovala. Výživu začne studovat až od října, kdy jí začíná škola. Teď se plně věnuje nacházející premiéře muzikálu Doktor Faust v Divadle Na Maninách.