Stanislav Majer a Linda Rybová v nové detektivce: Lásku jim psali na tělo!
Zdroj: TV Prima

Stanislav Majer a Linda Rybová v nové detektivce: Lásku jim psali na tělo!

Vytvořeno dne 15.03.2023

Televize Prima už tuto sobotu uvede první díl nového seriálu Zákony vlka. Do hlavních rolí osmidílné detektivní love story tvůrci obsadili Stanislava Majera a Lindu Rybovou. Autoři jim psali role přímo na tělo. A přestože ti dva spolu dosud nehráli, ukázalo se to jako skvělé rozhodnutí.

Detektivní seriál Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti.

„Zákony vlka jsou z pohledu herce zajímavě napsané, je co hrát. Robert není typický hrdina, je to lupič – a já jsem loupežníka ještě nikdy nedělal. Přesvědčil mě nejen příběh, ale i lokace. Brdy jsou nádherné, plné říček, rybníků a panenských lesů, které jsou tak hluboké, že se v nich nechcete ztratit,“ říká Stanislav Majer.

Důvody, pro které do unikátního projektu vstoupila, prozradila i Linda Rybová. „Pro mě byl zásadní scénář, bavila mě postava Sáry a věděla jsem, že hlavního hrdinu bude hrát Standa. Režisér Marek Najbrt a kameraman Martin Štěpánek je skvělá kombinace. Nebylo nad čím váhat. Je to uzavřená osmidílná série natáčená v přírodě na filmové kamery. Je to všechno hrozně dobrý,“ říká herečka.

V dalších rolích se objeví Jan Vondráček, Josef Polášek, Kristýna Frejová, Martin Donutil, Martin Myšička, Tomáš Jeřábek a další. V klíčových rolích místních policistů Bureše a Žáčkové se představí Jan Novotný a Tereza Švejdová.

O dobré chemii a zvláštním napětí v seriálu Zákony vlka mluví autoři i herci. Přesvědčit se o tom mohou diváci v sobotu 18. března ve 20.15 na Primě nebo už teď na prima+!