Oslnivý úsměv vzal za své. Aňa Geislerová překvapila falešnými zuby
Zdroj: herminapress

Oslnivý úsměv vzal za své. Aňa Geislerová překvapila falešnými zuby

Vytvořeno dne 08.12.2022

Výraznou úpravou chrupu překvapila herečka Aňa Geislerová. Velké zuby lehce zažloutlé barvy Aňa neskrývala a rozdávala úsměvy na všechny strany. Její oslnivě bílé zuby byly minulostí.

Při natáčení pětidílného seriálu Volha měla zubní protéza Ani Geislerové opodstatnění. Zahrála si režisérku, dokumentaristku Československé televize v době 70. let.

„Vymýšleli jsme s maskérem různé masky a měli jsme na to konto několik schůzek. Začínali jsme na zubech obří velikosti a postupně jsme zmenšovali a zabarvovali. Poslední schůzka probíhala na pumpě, smáli jsme se, že jsme dealeři zubů. Mluví se s tím normálně. Tu zubní protézu nyní používám pro obveselení na večírcích a tak různě, připomínají mi moji babičku,“ usmívala se Aňa Geislerová, která si přece jenom na tiskové konferenci k jarnímu programu České televize za všeobecného veselí zuby vyndala.

Naše přední herečka překvapila také šperky, které na tiskovce vynesla. Vznikly na základě vlastních návrhů. „Já to moc neventiluji, protože se jedná o limitované řady. Část jich prodám a část daruji kamarádům. Jsou to věci, které mohu nosit. Mám ráda zlato a malé subtilní věci a jejich tvorba mi přináší radost,“ uvedla Geislerová a dodala, že šperky nikdy pod stromečkem nenašla. „To by mě hodně překvapilo, protože se to ještě nikdy nestalo. Ne kecám, dávám sestrám a sestry mně. Ale nyní jsme ve fázi, kdy jsme na Vánoce dárky úplně zrušily. Je to jedna z nejbáječnějších věcí, Vánoce jsou úplně jiné, je to osvobozující.“