Petra Janů si nabořila nos. Má nefalšovaný silniční lišej
Zdroj: herminapress

Petra Janů si nabořila nos. Má nefalšovaný silniční lišej

Vytvořeno dne 09.09.2022

 

Zpěvačka Petra Janů má pech. Takovou dobu ladí formu na vystoupení v rámci oslav svých 70. narozenin a 50. výročí hudební kariéry a najednou bylo všemu málem konec. Pod nohy se jí zamotal pejsek a Petra Janů se poroučela zemi. Pořídila si nefalšovaný „silniční lišej“.

„Víte, co je to silniční lišej? Já už jo. Jsem to ale šikula. Bobík se mi při venčení zamotal pod nohy. No, nechytila jsem zajíce, jak se vypráví, ale zato vím, jak tvrdá je silnice. Viděla jsem celý zástup svatých i s hvězdičkami,“ prozradila Petra Janů, kde byl kámen úrazu. Událost se naštěstí obešla bez zlomenin, jen jak zpěvačka tvrdí, má tvář jak po zápase MMA. „Anděl strážný hlídal dokonale, ale má tvář je jak po zápase MMA! Nebojte, jsem jinak v pořádku,“ ujistila fanoušky Petra Janů. Musela je však trošku zklamat.

„Je mi to velmi líto, ale jsem nucena všechny své aktivity na pátek a víkend zrušit. Moc mě to mrzí. Teď bych asi tak leda vyhrála casting na hororový film,“ uvedla zpěvačka a s jistotou potvrdila, že na svůj narozeninový koncert v Lucerně 19. října už to zase bude Petra Janů, tak ji všichni známe.